Podsumowanie Tygodnia

Witamy w podsumowaniu tygodnia! Poniżej znajdziecie skróty informacji, które pojawiły się w sieci podczas ostatniego tygodnia.

Grupa terrorystyczna League of Reparation znów uderza! Zatrudnieni przez nią zabójcy popełnili kolejne trzy morderstwa, tym razem w przestrzeni Federacji. Ofiarami dwóch z nich są członkowie Federacji Pilotów. W obu przypadkach ich statki zostały oznaczone napisem „wygrawerowanym” za pomocą broni laserowej: „ZA JAMESONA”. Trzecią ofiarą był Ezra Lux-Kumara, którego ciało znaleziono w domu na Biggs Colony. Przyczyną śmierci była neurotoksyna tego samego typu, który był użyty podczas zabójstwa senatora Cartesiusa.

Komodor Sił Obronnych Sojuszu, Riri McAllister, zyskała powołanie do Rady Admirałów, zajmując miejsce zamordowanego przez League of Reparation Admirała Tulimaqu Buchanana. McAllister zobowiązała się wspierać wysiłki skierowane przeciwko grupie terrorystycznej odpowiedzialnej za śmierć jej poprzednika.

Tymczasem dziennikarz serwisu plotkarskiego, Solomon Helios, spekuluje na temat miłosnych podbojów księżniczki Aisling Duval, która wypięła się na umizgi Admirała Dentona Patreusa. W swoich wywodach przedstawił trzech potencjalnych konkurentów: senatora Kaspiana Leopolda, działacza społecznego przeciw niewolnictwu Jarla Toredo i ambasadora Federacji Jordana Rochestera. Czy Księżniczka wybierze któregoś z nich?

Los Chupacabras, niezależna frakcja działająca m.in. w systemie LFT 926, ogłosiła plany związane z organizacją muzycznego wydarzenia zwanego Jailhouse Rock and Blues Music Festival. Aby wesprzeć proces organizacji tego wydarzenia frakcja Los Chupacabras ogłosiła otwarte zamówienie na „niezliczone” ilości piwa, tytoniu, kawy i narkotyków obiecując tym samym sowite wynagrodzenie dla pilotów, którzy dostarczają te towary do Meredith City w systemie LFT 926.

Władze systemu T’iensei poinformowały o gwałtownym wzroście ilości przestępców działających w obszarze systemu. Uznały to, co oczywiste, za zagrożenie, któremu należy przeciwdziałać. W związku z tym frakcja Autocracy of T’iensei wystawiła nakaz zabicia wszystkich statków umieszczonych na swojej liście poszukiwanych i obiecała nagrodę dla pilotów, którzy dostarczają bounty vouchers do stacji Dzhanibekov Port.

Z innych wiadomości – obie inicjatywy społeczne otrzymały w tym tygodniu ogromne wsparcie niezależnych pilotów. W systemach centralnych operacja ratunkowa konwoju zaatakowanego przez piratów była wspierana przez wielu niezależnych pilotów, podczas gdy w Colonii setki komandorów dostarczało materiały dla Colonia Co-Operative, badającej potencjał regionu w celu rozszerzenia jego ekspansji.

Na koniec – Frakcja Teaka Elite Altruists Bagging Cooperative, znana szerzej jako Teabaggers prosi o wparcie w walce przeciwko jednostkom zwiadowczym Thargoidów. System Lucinda jest zagrożony inwazją robali, Lucius Trent, przedstawiciel frakcji, poprosił o wsparcie niezależnych pilotów w atakowaniu Non-Human Signal Sources, w których obecnie można spotkać jednostki Thargoid Scouts i ich ofiary. Siły te nie są zbyt potężne, można je zniszczyć bronią konwencjonalną, należy jednak uważać na torpedy wywołujące Caustic Damage, a także na to, by nie wlecieć w chmurę powstałą po zniszczeniu jednostki (wydziela substancję żrącą)

To wszystko na dziś, widzimy się za tydzień! Trzymajcie rękę na pulsie i nie straszcie dzieci Thargoidami! Nikt nie lubi, gdy koszmary stają się rzeczywistością.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.