[3304-06-09] Przegląd Tygodnia

Witamy w podsumowaniu tygodnia! Poniżej znajduje się skrót informacji, które pojawiły się ostatnio w sieci.

Potomek Amaro Hema – jednego ze starszych członków INRA, został zamordowany przez grupę terrorystyczną League of Reparation. Morderstwo miało odtworzyć okoliczności śmierci komandora Johna Jamesona i ma być traktowane jako pewnego rodzaju poetycki akt sprawiedliwości League of Reparation. Starsza agentka Tanya Ramirez powiedziała, że Liga stosuje taktykę teatralną, aby zapewnić sobie uwagę mediów.

Księżniczka Aisling Duval spotkała się w weekend nie z jednym, ale z dwoma jej potencjalnymi adoratorami – ambasadorem Federacji Jordanem Rochesterem i senatorem Kaspianem Leopoldem. Ten pierwszy został zaproszony na przyjęcie w pałacu księżniczki na Emerald, drugi zaś złożył jej nieoficjalną wizytę następnego dnia.
 
Lave Radio Network głosiła plan transmisji dorocznej konferencji, która w tym roku odbędzie się w systemie Diso. Aby upewnić się, że mogą się oni podzielić tym wydarzeniem z całą galaktyką, złożyli otwarte zamówienie na różne towary. Frakcja Lave Jet Family jest jednak przeciwna tej inicjatywie i w wyniku zareagowała konkurencyjną kampanią prosząc pilotów o odbieranie towarów osobom wspierającym inicjatywę Lave Radio.

Obie inicjatywy mające na celu naprawę stacji kosmicznych uszkodzonych w wyniku akatów Thargoidów dały dobre rezultaty. Setki pilotów wsparło obie kampanie, dostarczając materiały budowlane do Dantec Enterprise w systemie Socho i do The Oracle w Plejadach.

A na koniec – tajemniczy i nieziemsko uzdolniony złodziej skradł cenne dzieło sztuki. Ta niebywała zbrodnia miała miejsce w Galerii Garden City w porcie Turner’s World w systemie Alioth. Zamiast dzieła sztuki odkryto namalowaną sprayem grafikę przedstawiającą mrugającego kota. Siły bezpieczeństwa Garden City prowadzą śledztwo, ale jak do tej pory nie znaleźli żadnych tropów.

To już wszystkie wiadomości! Jeśli zobaczysz grafikę z mrugającym kotem, sprawdź, czy portret teściowej jest na swoim miejscu! Tzn. w piwnicy, pod stertą gratów.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.