Aisling Duval Gościła Ambasadora Federacji

W ubiegły weekend księżniczka Aisling Duval gościła przybyłego z misją dyplomatyczną ambasadora Federacji Jordana Rochestera.

Dzięki temu, że ochrona na imprezie była raczej niewielka, dziennikarz plotkarski Solomon Helios specjalnie dla swojego programu mógł podejrzeć, co się dzieje za uchylonymi drzwiami.

„Jeśli się zastanawiacie, co się stało z Waszymi zaproszeniami na tę wystawną imprezę, no cóż… pewnie utknęły w tej samej czarnej d…ziurze, co moje. Ale jeśli jesteście ciekawi, nadal mogę Wam uchylić rąbka wydarzeń z tego wieczoru!”

„Nie jest niczym niezwykłym, że rodzina cesarska organizuje przyjęcia dla odwiedzających ambasadorów. Niezwykłe jest to, że przy tej okazji Aisling zaprosiła całą ekipę Jordana Rochestera, w tym kapitana i załogę jego statku. A że dowodzącą statkiem FNS Pioneer jest nikt inny, jak wiceadmirał Juno Rochester, jedna z sióstr Jordana, można to chyba postrzegać jako szansę na spotkanie z przyszłą szwagierką?”

„Moje kontakty przekazały mi, że mimo różnorodności strojów, fryzur i akcentów ta noc była pełna radości. Aisling i Jordan tańczyli razem, nim ambasador oficjalnie podziękował księżniczce w imieniu Federacji.”

„Ale to nie wszystko! Następnego dnia – któż to nie przybył do Emerald, jeśli nie sam senator Kaspian Leopold, który, zapewne pamiętacie, umizguje się do naszej księżniczki. Ponoć jest tam oficjalnie, w interesach, chociaż z tego, co wiem w jego kalendarzu nie ma nic takiego. A może jego zaproszenie „utknęło”, jak moje…”

„Czyżby nasza księżniczka sama podrywała, czy próbuje powstrzymać zaloty? Jak to zawsze bywa z Aisling – domysły, domysły…!”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.