Atak Thargoidów na System Deciat

Raport nadzwyczajny organizacji Aegis potwierdził doniesienia o powrocie Thargoidów do systemów centralnych i ich atak w system Deciat.

Admirał Aden Tanner, główny łącznik wojskowy Aegis, wydał następujące oświadczenie:

„Po wycofaniu się Thargoidów wszystko wskazywało na to, że ich struktury naziemne zostały zdeaktywowane. Niestety, najnowsze dane z naszego projektu „Sokole Oko” potwierdzają, że wróciły one do funkcjonowania, a gwiezdne mapy zawarte w tych strukturach wskazują na system Deciat. Wygląda na to, że była to tylko krótka chwila wytchnienia do czasu, gdy obcy wezwali posiłki z Plejad.”

„Najnowsze dane wywiadowcze wskazują, że duża liczba jednostek Thargoidów gromadzi się w przestrzeni Deciat. Zaalarmowana została stacja Garay Terminal, która została postawiona w stan wysokiej gotowości. W regionie znajduje się także kilka megashipów, które również mogą stać się celem obcych.”

„W imieniu organizacji Aegis zwracam się do wszystkich niezależnych pilotów z prośbą o pomoc w obronie systemu Deciat. Bez niej cały dorobek tego systemu może zostać zniszczony wraz z życiem tysięcy ludzi.”

Do raportu dołączona została transmisja wysłana przez nieznanego pilota działającego w Deciat:

„Właśnie zaatakowało mnie… coś! Na pewno Thargoid, ale mój komputer pokładowy nie jest w stanie zidentyfikować typu. Może jakiś nowy typ Scouta?”

Dalsza część transmisji była niedostępna.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.