[CG] Projekt Budowy Bazy Naukowej w Colonii

Naukowcy z rejonu Colonia przedstawili plany budowy placówki naukowej w celu obserwacji populacji oraz zasobów w regionie.

Prowadzący projekt, profesor Alexei de la Vega opublikował następujące oświadczenie:

„Nasze ostatnie badania związane ze wzrostem populacji w regionie odkryły alarmujące statystyki. Jeśli liczebność ludzi w Colonii będzie wzrastać w obecnym tempie, może to prowadzić w przyszłości do poważnych braków w zasobach.”

„Infrastruktura monitorująca, terraformacja, logistyka i wiele innych rzeczy będą wymagały dedykowanego centrum zarządzania zasobami. Pozwoli nam ono badać zagregowane dane i sformułować rozwiązania strukturalne pozwalające unknąć potencjalnych problemów.”

Kampania prowadzona jest przez jedną z organizacji partnerskich Colonia, Tir Technology Services, która prosi pilotów o dostarczanie towarów na stację Bolden’s Enterprise w systemie Tir.

Kampania rozpoczęła się 28 czerwca 3304 i potrwa tydzień. Jeśli cel zostanie zrealizowany wcześniej niż planowano, zakończy się ona natychmiast.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.