Księżniczka Aisling Duval Wychodzi za Ambasadora Federacji!

Księżniczka Aisling Duval wygłosiła nieoczekiwane oświadczenie na temat jej związku z Ambasadorem Federacji, Jordanem Rochesterem.

Na konferencji prasowen na Emerald księżniczka była rozpromieniona zwracając się do mediów:


„Tajemnicą poliszynela jest fakt, że ja i Jordan… Ambasador Rochester… zbliżyliśmy się do siebie podczas jego oficjalnej wizyty. Nadszedł czas, by poinformować Was, że zamierzamy się pobrać.”

„Mam świadomość, że niektórzy uznają ten związek za nieortodoksyjny, może nawet kontrowersyjny, ale miłość nie zna granic. Życzylibyśmy sobie, aby nasze małżeństwo zbudowało trwałe i mocne więzi między Imperium, a Federacją.”


Oświadczenie Ambasadora Rochestera pojawiło się w specjalnym wydaniu The Federal Times:

„Reprezentowanie Federacji było pracą mego życia, ale poznanie Jej Wysokości – Aisling – uświadomiło mi, że bycie przy jej boku znaczy o wiele więcej. Mamy nadzieję, że nasze zaręczyny zapoczątkują nową erę współpracy między dwoma supermocarstwami.”


Wśród wielu komentarzy mediów pojawił się również taki od dziennikarza plotkarskiego Solomona Heliosa:

„Od jakiegoś czasu relacjonuję życie miłosne księżniczki Duval i nawet ja nie widziałem, co się święci. Czy Aisling naprawdę zamierza to zrobić? Czy mąż Federacji może wżenić się w rodzinę cesarską? Czy cesarz Lavigny-Duval i prezydent Hudson zatańczą wspólnie na weselu, czy też wkroczą, aby zapobiec temu związkowi? Galaktyka może już nigdy nie być taka sama!”

Jak dotąd nie pojawiły się oficjalne komentarze ani z Pałacu Cesarskiego, ani z Białego Domu.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.