Lori Jameson potępia organizację terrorystyczną

Inżynier Lori Jameson wydała publiczne oświadczenie dotyczące League of Reparation. Grupa terrorystyczna twierdzi, iż poszukuje sprawiedliwości za zdradzenie jej przodka, legendarnego pilota Komandora Johna Jamesona.

Jej wiadomość została nagrana na Jameson Memorial i transmitowana przez kilka sieci społecznościowych:

„Ostatnio miało miejsce sporo spekulacji na temat moich ewentualnych koneksji jakie mogłyby łączyć mnie i tak zwaną League of Reparation, która ma na swoich rękach krew wielu ludzi zamordowanych w ostatnich tygodniach. Odpowiedź jest prosta – nie mam z nimi nic wspólnego. Jak wy wszyscy, jestem oburzona tą dziwaczną formą genealogicznego terroryzmu.”

„Nie jestem gotowa na publiczną dyskusję o mojej rodzinie, ale chcę zapewnić wszystkich, iż jestem przerażona i zbulwersowana ostatnimi wydarzeniami, i robię co w mojej mocy aby pomóc organom ścigania.”

„Jestem pewna, że Nexus – ktokolwiek lub czymkolwiek to jest – uważnie słucha tej wiadomości. Dlatego mówię: przestańcie. Te akty zemsty za mojego pradziadka są nieprzemyślane, niepotrzebne i złe. Jeśli naprawdę chcecie uhonorować jego imię, pozwolicie nam żyć w pokoju, bez strachu.”

Starsza Agent Tanya Ramirez, członkini trójmocarstwowej jednostki dochodzeniowej skupiającej się na zatrzymaniu Ligii, dodała:

„Potwierdzam, iż Lori Jameson współpracuje z naszymi dochodzeniowcami. Jesteśmy w pełni zadowoleni z faktu iż ona, oraz jej rodzina i współpracownicy w żadnym stopniu nie mają kontaktu z League of Reparation. Mamy nadzieję, że jej wiadomość przekona Nexus, aby zaprzestać tej nie prowadzącej do niczego bezsensownej przemocy.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.