Podsumowanie tygodnia

Witamy! Trochę spóźnione, ale jest! Oto podsumowanie tygodnia przedstawiające ostatnie wiadomości z sieci

Kampania przeciw niewolnictwu prowadzona przez księżniczkę Aisling Duval połączyła się z niezależną organizacją charytatywną Universal Liverty. Połączone grupy przyjęły nową nazwę, Unchain. Poprzedni lider Universal Liberty, Jarl Toredo, w swoim oświadczeniu wyraził ogromną radość z połączenia organizacji jednocześnie zaprzeczając jakimkolwiek bliższym związkom z księżniczką.

Lori Jameson wystosowała publiczne oświadczenie potępiające działania grupy League of Reparation, która w swoim przekonaniu szuka sprawiedliwości dla przodka Lori, Komandora Johna Jamesona. Lori wyparła się jakichkolwiek powiązań z grupą terrorystyczną określając jej działania jako „nieprzemyślane, niepotrzebne i złe”.

Niezależny dziennikarz zasugerował, że League of Reparation może być powiązana z o wiele większą ilością zabójstw niż wcześniej przypuszczano. Wskazał on na wiele niewyjaśnionych morderstw podobnych schematami z działaniami Ligi. Kay Kilbride, starszy inspektor z Alliance Interpol zaprzeczył jednak, by wskazane przez dziennikarza, stare sprawy były w jakikolwiek sposób związane z League of Reparation. 

Jeden z artykułów naukowych skupił się na nowej religii czczącej Thargoidów. Założeniem wiary dla tej nieposiadającej formalnej nazwy sekty jest traktowanie Thargoidów jako posłańców wszechmocnego bytu zwanego Odległym Bogiem (Far God). Dr Alfred Ulyanov, czołowy ekspert w dziedzinie egzoteologii opublikował obszerny komentarz na temat tej sekty.

Senator Caspian Leopold wystąpił z inicjatywą utworzenia Centrum Rehabilitacji dla osób, które ucierpiały na skutek wzmożenia akcji wojskowych w systemach centralnych. Rzecznik senatora Leopolda powiedział: „Eskalacja walk pomiędzy Thargoidami a naszymi siłami pozostawiła wielu niewinnych cywilów bez żywności czy dachu nad głową. Senator Leopold usłyszał ich wołania o pomoc, i konstruuje sanktuarium, które zagwarantuje im bezpieczeństwo”

Na koniec trochę o misjach społecznościowych. Obie konkurujące ze sobą kampanie – Lave Radio Network oraz Lave Jet Family zostały zakończone. Obie otrzymały wsparcie ze strony niezależnych pilotów, którym należy się obiecane wynagrodzenie. Ostatecznie jednak zwycięzka frakcja może być tylko jedna.

To już wszystko w tym lekko spóźnionym podsumowaniu. Dziękujemy, że jesteście z nami! I pamiętajcie, jeśli spotkacie Thargoid Scout z listem przyczepionym do wycelowanej w Was broni, to na pewno nie jest zaproszenie do Hogwartu!

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.