Podsumowanie Tygodnia

Witamy w podsumowaniu tygodnia! Poniżej znajduje się skrót informacji, które pojawiły się w ostatnim tygodniu.

System Socho, siedziba Aegis Core, został przejęty przez organizację przestępczą Socho Gold Raiders. System znajduje się teraz w stanie anarchii. Personel Aegis, w tym dr Mia Valencourt i profesor Alba Tesreau, zaapelowały o wsparcie społeczności galaktycznej, w celu uwolnienia Socho spod panowania barbarzyńców.

Organizacja Aegis ogłosiła, że inicjatywa „Sokole Oko” pomogła odeprzeć siły Thargoidów z systemów w Mgławicy Plejad. Admirał Aden Tanner, główny łącznik wojskowy Aegis powiedział, że ataki Thargoidów w systemach Lwalama i Lalande 4141 zostały powstrzymane dzięki wczesnym ostrzeżeniom dostarczonym przez „Sokole Oko”.

Federacja pilotów poinformowała, że ​​pięć niezależnych statków zostało zaatakowanych przez organizację terrorystyczną League of Reparation. Wszyscy członkowie załóg zaatakowanych statków poniosły śmierć. Grupa zadaniowa prowadząca śledztwo w sprawie Ligi dokonała przełomu, dzięki odkryciu, że ​​agenci Ligi otrzymują rozkazy z anonimowego źródła ukrywającego się pod kryptonimem „Nexus”.

Uruchomiono dwie kampanie społecznościowe mające na celu naprawę stacji kosmicznych w Mgławicy Plejad, które zostały uszkodzone w wyniku ataków Thargoidów. Zostały wystosowane otwarte zamówienia na materiały konstrukcyjne, które zostaną wysłane do dotkniętych atakami stacji i wykorzystane do ich naprawy.

Frakcja Los Chupacabras ogłosiła, że ich plan zorganizowania festiwalu muzycznego w systemie LFT 926 został przyjęty z ogromnym entuzjazmem przez społeczność galaktyczną. Wielu pilotów wsparło inicjatywę Los Chupacabras dostarczając potrzebne towary do Meredith City, bazy operacyjnej organizatorów imprezy.

Na koniec – Autocracy of T’iensei ogłosiła, że kampania mająca na celu oczyszczenie systemu T’iensei z wszelkiej maści agitatorów odniosła sukces. Setki pilotów odpowiedziały na apel, kierując swe statki do walki i eliminowania kryminalistów operujących w systemie.

To wszystko na dziś, do przeczytania za tydzień! Nie bójcie się League of Reparation… chyba że dziadek pracował w INRA!

Jedna odpowiedź na Podsumowanie Tygodnia

  • Morlokus  napisał(a):

    I od razu wiadomo co w Galaktyce świszczy 😉

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.