Potomek Członka INRA Zamordowany

Potomek Amaro Hema – jednego ze starszych członków INRA, został zamordowany przez grupę terrorystyczną League of Reparation. Jego ciało znaleziono w wraku rozbitego statku.

Starsza agentka Tanya Ramirez, członkini trójstronnej grupy roboczej prowadzącej śledztwo w sprawie Ligi, przedstawiła pełen obraz zdarzenia na konferencji prasowej:

„Zidentyfikowaliśmy zmarłego jako Lucę Hema, pracownika budowlanego, obecnie bezrobotnego, mieszkającego w Houtman City w systemie Aeternitas. Jego zaginięcie zostało zgłoszone przez rodzinę dwa tygodnie temu. Możemy potwierdzić, że był on prawnukiem Amaro Hema, który był koordynatorem programu w INRA.”

„Ciało Luci Hema znaleziono związanego w kokpicie starożytnej Cobry Mk III – tego samego modelu, którym latał komandor Jameson. Śledczy ustalili, że Luca wciąż żył, gdy statek uderzył w asteroidę w Aeternitas A Belt. Opłakany stan techniczny Cobry sugeruje, że nie mogła ona poruszać się za pomocą własnego napędu, najprawdopodobniej została wzięta ze złomu specjalnie do tego celu.

„Według logów odkrytych w zakładzie Taylor Keep INRA, Amaro Hem miał zagwarantować, że Jameson nie powrócił ze swojej misji przeciwko Thargoidom. To inscenizowane morderstwo odtwarzające okoliczności śmierci Jamesona jest oczywiście zamierzone i ma być traktowane jako pewnego rodzaju poetycki akt sprawiedliwości League of Reparation”.

„Żona i dzieci Luci Hema zostały przetransportowane w bezpieczne miejsce w celu zapewnienia im ochrony, podobnie jak dziewięć osób z innych rodzin powiązanych z Amaro Hemem.”

Agentka Ramirez podsumowała:

„Jest oczywiste, że Liga stosuje taktykę teatralną, aby zapewnić sobie uwagę mediów. Nasza grupa zadaniowa ciężko pracuje, aby dowiedzieć się więcej o tej organizacji i doprowadzić tych terrorystów w oblicze sprawiedliwości.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.