Stacje Kosmiczne Naprawione po Ataku Thargoidów

Trzy stacje kosmiczne, które zostały uszkodzone w wyniku ataku Thargoidów zostały naprawione i przywrócono im pełną funkcjonalność.

Carter Armstrong, główny administrator Aegis Core, powiedział prasie:

„Gdy prosiliśmy o wsparcie w naprawie stacji uszkodzonych przez Thargoidów, mieliśmy nadzieję na hojność społeczności, ale to, co otrzymaliśmy całkowicie przekroczyło nasze oczekiwania. Ogromne dostawy materiałów umożliwiły nam naprawę dwóch stacji w systemach centralnych w rekordowym czasie. „

„W związku z tym jest mi szczególnie miło ogłosić, że Armstrong Enterprise w systemie Bhal i Beaufoy Vision w systemie Nauni są ponownie otwarte. Zachowanie tych stacji w pełnej funkcjoności pozwala nam uhonorować tych, którzy stracili życie podczas ataków Thargoidów. Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy przyłączyli się do odbudowy.”

W podobnym tonie wypowiedziała się starsza inżynier Lilith Galloway z Aegis Research, która koordynowała równoległy projekt:

„Tu, w Plejadach, nie ma gwarancji przetrwania, ale Reed’s Rest w systemie Merope przetrwała dzięki niesamowitemu wsparciu społeczności galaktycznej. To właśnie robimy, gdy wszystko się sypie – odbudowujemy i wracamy silniejsi!”

Wszystkie trzy stacje kosmiczne są w pełni sprawne i zapewniają szeroki zakres usług.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.