Thargoidzi Wycofują Się z Systemów Centralnych

Organizacja Aegis potwierdziła, że aktywność Thargoidów w systemach centralnych znacznie spadła, głównie dzięki wspólnym wysiłkom galaktycznej społeczności.

Admirał Aden Tanner, główny łącznik wojskowy Aegis, wydał następujące oświadczenie:

„To znaczny postęp w dobrym kierunku. Wykorzystując dane z naszego programu „Sokole Oko” wielu odważnych członków społeczności galaktycznej stworzyło barierę z ognia i stali zapobiegając dalszej inwazji Thargoidów. Tym spodobem udało się powstrzymać obcych przed atakiem na kilka stacji kosmicznych ratując tym samym tysiące istnień.”

„Co więcej, w wielu regionach front inwazji Thargoidów został cofnięty. Chociaż nadal pozostają ufortyfikowani w Plejadach, to ich siły w systemach centralnych zostały zmuszone do odwrotu do systemu Bhal – ich początkowego przyczółka.”

„Aegis składa serdeczne podziękowania i gratuluje każdemu z pilotów, którzy ryzykowali życiem walcząc z naszym wspólnym wrogiem. Ci odznaczający się wielką odwagą ludzie udowodnili, że nie tak łatwo jest zniszczyć ducha ludzkości. Zwycięstwo z Thargoidami to ogromne wyzwanie, ale nie mam wątpliwości, że z obrońcami tego kalibru pewnego dnia zostanie osiągnięte.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.