Zjednoczenie organizacji zwalczających niewolnictwo

Kampania przeciw niewolnictwu prowadzona przez księżniczkę Aisling Duval połączyła się z niezależną organizacją charytatywną Universal Liverty. Połączone grupy przyjęły nową nazwę, Unchain.

Poprzedni lider Universal Liverty, Jarl Toredo, wydał dla mediów oświadczenie:

„Na terenie Imperium nie brak ubóstwa i cierpienia, jak bardzo niektórzy nie staraliby się tego maskować. Nieliczni mają odwagę stawić czoła prawdzie, ale księżniczka Duval jest inspiracją dla wszystkich. Jest mi bardzo miło iż łączymy siły w celu wspólnej walki o zniesienie niewolnictwa.”

„Zostałem urodzony jako niewolnik. Moi rodzice do końca życia pozostali niewolnikami. To dla nich, i dla wszystkich traktowanych jak podludzie domagamy się aby oficjalnie zlikwidowano i zakazano niewolnictwa. Jestem dumny z bycia częścią Unchain, które rozniesie nasze przesłanie w całym Imperium.”

Zapytany o krążące pogłoski o rzekomym romansie jaki miałby go wiązać z księżniczką Aisling Duval, Toredo odpowiedział tylko:

„Podejrzewam, że uwaga Jej Wysokości skupiona jest gdzie indziej.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.