Autor Rozpoczął Trasę Promocyjną Swojej Książki

Znany i poczytny autor romansideł, Olav Redcourt rozpoczął trasę promocyjną swojej nowej powieści mając w planach odwiedzić ponad pięćdziesiąt miejsc w systemach centralnych.

Jego nowa powieść, „Król Korsarz i Burza Pożądania” (oryg. „Corsair King and the Storm of Desire”) jest już czternastą częścią z serii awanturniczych romansów historycznych, których akcja umieszczona jest w realiach XXVII wieku. Wydawnictwo Bonespire Publishing opublikowało następujący komunikat prasowy:

„Po wielu miesiącach oczewkiwania wreszcie jest! Nowa część trzymającej w napięciu serii Olava Redcourta nareszcie jest w sprzedaży! Z tej okazji zorganizowaliśmy jedyne w swoim rodzaju, niesamowite tournee pisarza, by wierni czytelnicy mogli spotkać się z twórcą Króla Korsarza, Lady Lastday, Roughkiss, czy innych ulubionych postaci. Trasa rozpocznie się w systemie Blatrimpe i zakończy się dwa miesiące później w systemie Procyon.”

„Tak jak w przypadku wszystkich książek wydawnictwa Bonespire Publishing, czytelnicy będą mogli tak ustawić swój egzemplarz holo-powieści, by zintensyfikować doznania i przyjemność z czytania. Nasze prosty w użyciu interfejs sterowania pozwala czytelnikowi na przejrzenie struktury narracyjnej, słownika, czy charakterystyki postaci. Fabuła zaś będzie miała wiele miejsc, które pozwolą czytelnikowi wybrać sposób jej zakończenia, który spełni nawet największe oczekiwania.”


Niezależny reporter zdołał dostać się w pobliże Pana Redcourta, gdy ten wchodził na pokład pasażerskiego liniowca, ale zdołał usłyszeć tylko krótkie urywki zdań, między innymi „odbijany w przestrzeni jak cholerna ludzka piłeczka do pinballa”, czy „nic, tylko mięso dla fabryki parówek”.

Agentka pisarza, Margaux Hist, powiedziała mediom:

„Nie zwracałabym zbyt wielkiej uwagi na te słowa. Olav musiał głośno myśleć tworząć zalążek charakteru dla nowej postaci”.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.