Duże Zwycięztwa w Walce z League of Reparation

Seria zakończonych sukcesem operacji przeciwko League of Reparation doprowadziła do rozbicia dużej części tej grupy.

Kapitan Niamh Seutonia, członkini trójstronnej grupy zadaniowej prowadzącej śledztwo przeciwko Lidze, wydała następujące oświadczenie:

„W ciągu kilku ostatnich dni Starszy Agent Ramirez i ja przeprowadziliśmy wiele nalotów na komórki Ligi. Udało nam się zabezpieczyć kilka statków i zlokalizować wiele miejscówek ukrytych w systemach Imperium i Federacji. Główną przyczyną sukcesów było odszyfrowanie ich sieci komunikacyjnej.”

„Napotkaliśmy zacięty opór, ale mimo tego nasze jednostki aresztowały lub wyeliminowały wielu członków Ligi. W kilku przypadkach przybyliśmy akurat na czas, by zapobiec kolejnym morderstwom przeciwko potomkom członków INRA.”

„Wierzymy, że zadaliśmy Lidze śmiertelny cios, ale nadal sprawdzamy, w jaki sposób terroryści uzyskali dostęp do najwyższego poziomu szyfrowania komunikatów oraz innych urządzeń z ograniczonym dostępem. Sugeruje to wsparcie ze strony bardzo wpływowych osób. Dodatkowo musimy jeszcze poznać tożsamość Nexusa, koordynatora działań organizacji terrorystycznej. Mamy wiele świeżych tropów i myślę, że wkrótce możemy spodziewać się dalszych wyników śledztwa.”

Milo Vesper, redaktor The Alliance Tribune, opublikował swój pogląd na tę sprawę:

„To dla niektórych może być świetna wiadomość, ale co z naszymi obywatelami? Grupa zadaniowa powinna polować na te bestie także w Sojuszu! Wiemy, że tu są. Co z admirałem Buchananem w Lave? Co z pułapką zastawioną na główną inspektor Kilbride, której odwagi nigdy nie zapomnimy? Dlaczego jej zastępczyni nie uczestniczy w nalotach?

Zastępczyni inspektora Klatt nie skomentowała tej sprawy.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.