Jordan Rochester – Profil Ambasadora Federacji

W odpowiedzi na zainteresowanie opinii publicznej osobą narzeczonego księżniczki Aisling Duval, ambasadora Federacji Jordana Rochestera, dziennikarka polityczna Cassia Carvalho opracowała profil Ambasadora dla The Imperial Herald:

„Nazwa Jordan Rochester pojawia się ostatnio na ustach całego Imperium, choć przed zaręczynami z księżniczką Duval niewielu o nim słyszało. Inaczej jednak sprawa ma się w Federacji – Rochesteroewie od ponad dwustu lat kojarzą się z osiągnięciem sukcesu.”

„Rochesterowie pochodzą od potentata, ojca swego sukcesu, Apollo Rochestera, który był największym właścicielem ziemskim w Biggs Colony w systemie Altair. Każde następne pokolenie dążyło do sławy i bogactwa, a wyrażenie „bogaty jak Rochester” stało się powszechnym powiedzeniem.”

„Głową rodziny jest Isolde Rochester – członkini Kongresu, wpływowa postać Partii Liberalnej i zagorzała zwolenniczka prezydent największej partii opozycyjnej Felicii Winters. Isolde wychowała włącznie z Jordanem pięcioro dzieci i to jej osiągnięcia zainspirowały go do wejścia na scenę polityczną.”

„Rodzeństwo Jordana wybrało różne ścieżki. Najstarszy, Jupiter Rochester, jest wykonawcą w Core Dynamics, a jego fortuna liczona jest w miliardach kredytów. Piętnaście lat temu miał swoje własne celebryckie małżeństwo z aktorem Tomasem Turai. Obecnie mają dwoje nastoletnich dzieci – córkę Kali i syna Kalena.”

„Juno i Jocasta, siostry Jordana, robią zawrotne kariery w marynarce, osiągając stopnie odpowiednio wiceadmirała i kapitana. Tylko młodszy brat Jordana, Jonah, nie osiągnął nic. Uważany jest za czarną owcę rodziny.”

„Jordan, mimo że ma zaledwie 34 lata, zapracował już na swoje nazwisko. W imieniu Federalnego Korpusu Dyplomacji prowadził już kilka negocjacji na wysokim szczeblu, co uczyniło z niego zaufanego posłańca, znanego z uroku i taktu”.

„Jego przyszłość będzie co najmniej interesująca. Jak wypośrodkuje on bycie mężem stanu Federacji, i bycie mężem księżniczki Imperium? Jak bardzo rodzina Rochester zwiąże się się rodziną Duval? Jordan Rochester już teraz zapewnił sobie pewne miejsce w historii swojej rodziny.”

Od redakcji: powstała pewna konsternacja co do płci najstarszego z rodzeństwa Jordana Rochestera. Według wszystkich źródeł Jupiter jest mężczyzną, ale jego związek z Tomasem Turai zaowocował potomstwem. Szczerze powiedziawszy – nie wiemy, czy Tomas był kobietą, czy Jupiter był jednak siostrą Jordana… Może została wynajęta surogatka, a może w grę wchodzi adopcja… A może w Federacji pozbyto się ograniczeń płci? Niemniej artykuł pobieżnie potraktował rodzinę największego celebryty Imperium ostatnich dni. Może tę kwestię podejmie Solomon Helios lub inni dziennikarze plotkarscy. Na tę chwilę spuszczamy na tę tajemnicę zasłonę milczenia.

Jedna odpowiedź na Jordan Rochester – Profil Ambasadora Federacji

  • CMDR Ryczypior  napisał(a):

    Założymy się, że jeśli pojawią się dzieci ze związku Jordana i Aisling, to ich imiona będą rozpoczynały się na K? Apollo był pierwszym Rochesterem, aktualna matka ma imię na I (Isolda), potomkowie na J (Jordan, Jupiter, Juno, Jocanta, Jonah), potomkowie Jupitera – na K (Kali, Kalen). Jordan będzie musiał przekonać Aisling do imion, choć znając przekorę księżniczki, ta wybierze imiona na "Q" 😛 Czy to będzie podstawa do ewentualnego rozwodu? Czy Aisling ulegnie? Pożyjemy – zobaczymy.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.