League of Reparation zneutralizowane

League of Reparation uległo rozbiciu, jak podaje najnowszy raport Komisji Trójstronnej zajmującej się sprawą organizacji.

Kapitan Niamh Seutonia z Imperialnej Służby Wywiadowczej wydała następujące oświadczenie:

„Dzięki złamaniu szyfrów sieci komunikacyjnej Ligi, przetrzymujemy teraz w areszcie, bądź wyeliminowaliśmy każdego członka tej organizacji. Galaktyczna społeczność udzieliła nam znaczącego wsparcia w niszczeniu baz Ligi w przestrzeni Federacji oraz Imperium. Dzięki ich wysiłkom League of Reparation została ostatecznie pokonana.”

Młodszy inspektor Mara Klatt rozmawiała z dziennikarzami o Riri McAllister, znanej teraz jako Nexus, głównej koordynatorce Ligi:

„McAllister dobrowolnie wyjawiła zaskakującą ilość informacji w trakcie przesłuchań. Wynikało z nich, iż Liga przez lata budowała swoje siły, rekrutując i wprowadzając w błąd różnego kalibru maniaków i najemników. Wzięli na cel potomków INRA do których w łatwy sposób mogli się dostać, mordując dziesiątki niewinnych ludzi.”

„Po odkryciu statku Komandora Jamesona, Liga rozpoczęła ataki na wysoko postawione osoby, zostawiając zawsze wiadomość „Za Jamesona”. Było to działanie celowe, mające na celu siać panikę i wypłoszyć z ukrycia rodziny mające jakiekolwiek powiązania z INRA.”

„McAllister zeznała iż to ona odpowiedziała za planowanie całokształtu Ligi. Utrzymywała ona iż motywacją do działania był fakt, iż jest bezpośrednim potomkiem Komandora Johna Jamessona, i za swój obowiązek postrzegała pomszczenie jego śmierci.”

„Na dobrą sprawę McAllister zarejestrowana jest jako sierota, której rodzice nie są znani, tak więc nie jesteśmy w stanie zweryfikować jej wersji. Podejrzewamy iż może to być efekt życia przez długi czas w urojeniu, bądź też skutek uboczny choroby psychicznej.”

Niedługo później z Sojuszu, prosto z Interpolu, przyszło potwierdzenie iż McAllister została wielokrotnie oskarżona o dokonanie aktów terroru. Jej proces rozpocznie się wkrótce.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.