Podsumowanie tygodnia

Oto najważniejsze wydarzenia ubiegłego tygodnia.

Przeprowadzona, do tego z powodzeniem, seria operacji wymierzonych przeciwko organizacji terrorystycznej League of Reparation doprowadziła do rozpadu grupy. Jednak pomimo zadania im poważnego ciosu, nie udało się jak dotąd zidentyfikować koordynatora wszystkich działań organizacji, ukrywającego się pod pseudonimem Nexus.

W międzyczasie niezależny raport sugeruje, iż rozciągający się na rubieżach kult czicieli Thargoidów może być w rzeczywistości kryjówką dla działających w ukryciu agentów Thargoidów. Jeden z czołowych exoteologów odpowiedział iż nie wierzy w to, aby grupa mogła stanowić zagrożenie, pomimo niepokojących przekonań jakie głosi.

Dziennikarz polityczny Cassia Carvalho przygotowała dla „Imperial Heralda” profil przedstawiający sylwetkę Jordana Rochestera, narzeczonego Księżniczki Aisling Duval. Artykuł dokumentuje historię rodziny Rochesterów, i podnosi pytania o to, jak pogodzi on bycie jednocześnie Imperialnym małżonkiem i Federacyjnym mężem stanu.

Znany autor Olav Redcourt rozpoczął trasę promocyjną która poprowadzi go przez ponad pięćdziesiąt miejsc w systemach centralnych. Trasa promować ma najnowszą powieść Redcourta, zatytułowaną „Król Korsarz i Burza Pożądania”, czternastą już książkę w pisanej przez siebie awanturniczo-przygodowej serii historycznych romansów, mających miejsce w dwudziestym siódmym stuleciu.

Didiomanja Emperor’s Grace zakończyła pracę nad Tiverion Academy, szkołą pilotażu dla młodych imperialnych kadetów, i z tej okazji wydaje inauguracyjny bankiet mający uświetnić jej otwarcie. Organizacja ogłosiła otwarte zamówienie na wszelkiego rodzaju egzotyczne jadła i napitki, które zostaną podane na pzryjęciu, oraz na surowce kopalniane które zostaną wykorzystane do zbudowania pomnika Admirał Miry Tiverion.

Na koniec, kampania mająca na celu dostarczenie zaopatrzenia dla naukowego projektu realizowanego w Colonii została zakończona, i rozpoczęto budowę centrym zarządzania zasobami. Setki niezależnych pilotów odbyły podróż w celu dostarzcenia potrzebnych materiałów do stacji Tir Technology Services w systemie Tir. 

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.