Poszukiwania Zwycięzcy Loterii

Poszukuje się właściciela losu wartego miliard kredytów!

Wielka Loteria Federacji – największa tego typu zabawa w galaktyce – regularnie umożlwia graczom wygranie milionów kredytów. Przy okazji finansuje też szeroką gamę projektów społecznych i infrastrukturalnych w systemach Federacji.

Doroczne losowanie Galactic Jackpot jest zdecydowanie najpopularniejszą grą loteryjną, ale w obecnym losowaniu zwycięzca jeszcze nie pojawił się po nagrodę. Zakup zwycięskiego losu jest potwierdzony, ale nie ma żadnych informacji o tym kto i kiedy kupił zwycięzki los.

Rzecznik Wielkiej Loterii Federacji, Tori Theopolis, powiedziała mediom:

„Ktoś w galaktyce stał się bogaczem – ponad swe najśmielsze marzenia, ale pewnie jeszcze o tym nie wie. Pragniemy znaleźć tego szczęśliwca, by przekazać wygraną. Kochani! Skontaktujcie się ze swoimi znajomymi, którzy grają! Sprawdźcie sami swój los! Ty, Twój najbliższy przyjaciel lub krewny.., może jesteście miliarderami? Zwróć uwagę swoim znajomym, mogą być bardzo wdzięczni za Twoją pomoc!”

3 odpowiedzi Poszukiwania Zwycięzcy Loterii

  • MAGNUM354  napisał(a):

    To chyba ja mam ten los. Brałem udział w loterii ale zupełnie o tym zapomniałem, jak mogę odebrać swoja nagrodę ?

  • CMDR Ryczypior  napisał(a):

    Zgłoś się do jakiejś kolektury Wielkiej Loterii z losem! Jeśli to prawda, to gratuluję! Na Twoim miejscu jednak bym tak się nie afiszował, piraci nie śpią.

  • Unknown  napisał(a):

    Ehem… No jak sie mam zglosic jak jestem 20kLY od najblizszej kolektury? Jak wrocem to sie zgloszem 😉 Magnum lepiej sprawdz czy ci sie numerki nie pomylily 😛

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.