Przegląd Tygodnia

Witamy w przeglądzie tygodnia, w którym prezentujemy skrót najnowszych wydarzeń! No to jazda!

Starsza Inspektor Kay Kilbride zginęła w zasadzce ustawionej przez członków organizacji terrorystycznej League of Reparation. Incydent miał miejsce w mieście New Rossyth na Turner’s World. W następstwie morderstwa Alliance Interpol wyznaczył Zastępcę Inspektora Marę Klatt na stanowisko łącznika trójstronnej grupy zadaniowej.

Wieści o małżeństwie Księżniczki Aisling Duval z Ambasadorem Federacji Jordanem Rochesterem wywołały mnóstwo mieszanych reakcji społeczności. Z Pałacu Imperialnego dotarła depesza z oficjalnymi gratulacjami, ale bez żadnego komentarza ze strony Imperator Arissy Lavigny-Duval. Senator Zemina Torval wygłosiła szczere słowa dezaprobaty, podczas gdy Senator Caspian Leopold, o którym krążyły pogłoski, że sam jest w związku z Księżniczką, był bardzo zadowolony z takiego obrotu spraw.

Organizacja Aegis ogłosiła, że pozwoli brokerom technologii na obniżenie kosztów wykonywania  przedmiotów, co ma na celu zwiększenie efektywności bojowej w walkach z Thargoidami. Ze słowami uznania rzecznik Aegis powiedział, że społeczność galaktyczna wykonała niesamowicie trudne zadanie przeciwstawiając się Thargoidom w systemach centralnych i że w ten sposób Aegis chciałaby ułatwić niezależnym pilotom uzyskanie dostępu do zaawansowanej broni i sprzętu.

Raport nadzwyczajny organizacji Aegis potwierdził doniesienia o ogromnej flocie Thargoidów atakujących system Deciat.Organizacja wezwała wszystkich członków galaktycznej społeczności do pomocy w obronie systemu i stacji Garay Terminal.

Niedawno powstała sekta czcząca Thargoidów stała się celem wrogości ze strony dużej liczby protestujących obywateli, którzy gniewem i agresją reagują na otwarcie pro-Thargoidową naturę kultu. W odpowiedzi na protesty władze zapewniły, że członkowie sekty nie są groźni dla społeczeństwa, a każde bezprawne działanie przeciwko nim będzie ścigane z urzędu.

Naukowcy z rejonu Colonia przedstawili plany budowy placówki naukowej w celu obserwacji populacji oraz zasobów w regionie. Prowadzący projekt, profesor Alexei de la Vega powiedział, że placówka będzie koncentrowała się na badaniach mających na celu upewnienie się, że stale powiększający się region będzie dysponował wystarczającymi zasobami w długoterminowej perspektywie.

Inicjatywa wspierająca organizację Aegis w budowie bazy wojskowej w Mgławicy Plejad zakończyła się sukcesem. Setki pilotów udzieliły ogromnego wsparcia dowożąc wydobyte materiały konieczne do budowy instalacji lub chroniąc jednostki wydobywcze przed przestępcami.

To już wszystko w tym podsumowaniu tygodnia. Dziękujemy, że jesteście z nami! Aha, prewencyjne klapnięcie w łeb jest również traktowane jako bezprawne działanie, więc prosimy o nie klepanie czaszek kultystów… choć oni na pewno coś wywiną!

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.