Tożsamość Nexusa Została Potwierdzona

Zastępczyni Inspektora Maria Klatt z Alliance Interpol przerwała milczenie dotyczące League of Reparation

Na konferencji prasowej zwołanej specjalnie w tym celu Inspektor Klatt wygłosiła następujące oświadczenie:

„Do czasu zgonu Inspektor Killbride z rąk League of Reparation pracowałam z nią nad tą sprawą. Odkryła ona, że zniszczenie floty i zabójstwo Admirała Buchanana były możliwe tylko wtedy, gdyby zaangażował się w to ktoś z kręgu osób decyzyjnych, wyższych rangą w siłach obrony Sojuszu. Z cierpliwością godną najlepszych śledczych gromadziła na to dowody, to zadanie, które przejęłam po jej śmierci…”

„Odszyfrowane informacje z komunikatorów Ligi potwierdzały podejrzenia Killbride. Osobiśnie mogę również potwierdzić, że aresztowanie Admirała Varmy zostało przeprowadzone na podstawie fałszywych tropów przekazywanych przez kontradmirał sił obrony Sojuszu Riri McAllister.”

„To kontradmirał McAllister jest Nexusem, koordynatorem operacji League of Reparation. Została już aresztowana i oskarżona o spiskowanie i terroryzm. Admirał Varna odzyskał wolność wraz z przeprosinami z naszej strony.”

„Odszyfrowane dane wskazały dodatkowo lokalizacje dwóch głównych enklaw Ligi. Grupa zadaniowa organizuje akcje wyeliminowania tych grup. Mamy nadzieję na wsparcie społeczności galaktycznej w tych akcjach.”


Obecny na konferecji członek Rady, Jed Trager skomentował powyższe oświadczenie:

„Wszyscy mamy dług wdzięczności wobec inspektor Klatt i zmarłej inspektor Kilbride. To dzięki ich poświęceniu Nexus został w końcu zdemaskowany. Mam nadzieję, że oznacza to koniec terrorystycznych praktyk Ligi”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.