Walki Gladiatorów

Fot. CMDR Baton

W ostatnią sobotę, tj 30 czerwca 3304 odbył się Turniej Walk Gladiatorów organizowany przez frakcję The Winged Hussars. Dziewięciu niezłomnych pilotów wystawiło swoje najlepsze statki w walce na śmierć i życie.

Trwający niemal dwie godziny Turniej był rozrywką w czystej postaci – każdy mógł wystawić swój najlepszy, najbardziej zinżynierowany, wspomagany przez myśliwce statek. Z każdego pojedynku cało mógł wyjść tylko jeden zwycięzca.

Na arenie pojawiły się różne konfiguracje statków i sprzętów. Mieliśmy okazję podziwiać Kraita Mk II w walce z Pythonem, czy z Corvettą, nowy nabytek Sojuszu – Challengera, Chieftaina, a nawet epicką walkę Corvetty z Cutterem!

Fot. CMDR Ryczypior

Zwycięzcą Turnieju został CMDR Ulpian, który jako ostatni pozostał żywy po finałowej walce z CMDR RANDARIO i CMDR Batonem. Upian z Batonem z ogromnym trudnem przebili się przez monolityczne tarcze Cuttera RANDARIO, ale ten musiał w końcu ulec zmasowanemu ostrzałowi Corvetty i T-10 i poległ jako pierwszy. Baton w swojej T-10 po stracie wsparcia, jakim był myśliwiec pilotowany przez CMDR MUSKETEERA nieco przegapił moment, w którym zaczął być ostrzeliwany przez Ulpiana. Tym samym poległ w walce z Corvettą.

Fot. CMDR Ryczypior

Całość zakończyła się pamiątkowym zdjęciem… oraz wielką bitwą wszystkich chętnych – każdy na każdego!

Fot. CMDR MUSKETEER

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.