Wywiad z Księżniczką Imperium Aisling Duval

Księżniczka Aisling Duval zgodziła się udzielić ekskluzywnego wywiadu, w którym rozmawia o planowanym małżeństwie, a także o planach z nim związanych. Księżniczka rozmawiała otwarcie na wiele tematów, także tych związanych z wpływem jej decyzji na galaktykę. Rozmowę prowadzi znany dziennikarz plotkarski Solomon Helios.


„Byłam tym wszystkim tak samo zaskoczona, jak każdy inny. Po balu dla delegacji Federacji wszystko potoczyło się tak szybko… może powinnam była wykazać się większą cierpliwoścą, ale z drugiej strony… chciałam, by społeczeństwo jak najszybciej poznało moje intencje i uczucia.”


Zapytana o jej związek z Jordanem Rochesterem odpowiedziała:

„Spotkałam Jordana przy okazji kilku wydarzeń natury dyplomatycznej. Rozmowa zawsze się kleiła… znaczy, zawsze się dogadywaliśmy. Jest bardzo zabawny i uczuciowy, znacznie bardziej, niż ktokolwiek mógłby pomyśleć, że ambasador może taki być. Nie mam pojęcia, jak udało mi się wytrzymać bez niego tak długi czas.”


Odpowiedziała rózwnież na słowa krytyki, m. in. Zeminy Torval:


„Cała negatywna aura wisząca nad naszym ślubem związana jest z uprzedzeniami i strachem. Czyż nie powinniśmy mieć wolności w wyborze, z kim będziemy dzielić tak piękne uczucie, jakim jest miłość? Może, gdyby Zemina byłaby zdolna do odczuwania takich emocji, nie wygłaszałaby tak uprzedzonych oświadczeń? Może by zrozumiała…?”


Na temat przyszłości, księżniczka ma kilka spostrzeżeń:

„Jordan i ja, my… sądzimy, że to małżeństwo może być doskonałą okazją do wielkich zmian. Wyobraźcie sobie galaktykę, w której dwa wielkie mocarstwa współpracują ze sobą zamiast walczyć, pomagają sobie w trudnych czasach, zamiast się zwalczać. To małżeństwo może prowadzić do takiego partnerstwa, prawdziwego partnerstwa.”

Solomon Helios podsumował wywiad tymi oto słowami:

„Pragnę gorąco podziękować Jej Cesarskiej Mości za rozmowę, dodatkowo jestem autentycznie szczęśliwy mogąc uczestniczyć w uroczystości zaślubin, na którą otrzymałem zaproszenie! Zdam relację z każdej chwili tej historycznej imprezy, przytoczę każdą anegdotę i detal związany z zaślubinami w nadchodzących tygodniach”.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.