Aegis Core przenosi się do Sol

W maju organizacja przestępcza znana jako Socho Gold Raiders przejęła kontrolę nad systemem Socho, który był do tej pory siedzibą główną organizacji Aegis Core.

Od tego czasu system pogrążał się w chaosie, czego skutkiem była utrata komunikacji, a co za tym idzie – usług serwowanych przez Dantec Enterprise spowodowana interferencją związaną z Thargoid Sensor. Doprowadziło to do tymczasowego unieruchomienia „Sokolego Oka” – systemu instalacji orbitalnych stworzonych przez Aegis, którego zadaniem jest określenie potencjalnych celów ataku Thargoidów.

Po porażce w Socho Prezydent Federacji Zachary Hudson poinformował media, że organizacja Aegis Core przenosi się do macierzystego systemu Federacji – Sol.

W oświadczeniu transmitowanym bezpośrednio z Białego Domu na Marsie, Hudson powiedział:

„Ostatnie wydarzenia w Socho pokazały nam dobitnie, że nieważne jaka jest skala zagrożenia ze strony obcej rasy. I tak znajdą się tacy wśród nas, którzy zamiast z prawdziwym wrogiem ludzkości będą walczyć przeciwko bliźnim.”

„Postawię sprawę jasno: jesteśmy w stanie wojny. Osłabianie naszej obrony nie będzie tolerowane. Dlatego też wydałem zgodę na przenosiny Aegis Core do Sol, gdzię będzie odpowiednio chroniona.”

„Aegis została obarczona zadaniem obrony ludzkości. Każda próba podważenia tego musi być traktowana jako akt zdrady.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.