Czy Cmdr Drakkainen odda hetmańską buławę?

Komandor Mathias Shallowgrave zapowiedział powrót na stanowisko Hetmana Skrzydlatej Husarii pod koniec roku. Tymczasem w lokalnych mediach pojawiły się spekulacje czy P.O. Hetmana, Komandor Drakkainen zechce oddać hetmańską buławę oraz władzę nad frakcją. 
Podobno Drakkainen tak zachłysnął się władzą, że ani myśli ustąpić ze stanowiska i planuje utrzymać pełnię władzy i kontroli nad Skrzydlatą Husarią. 
Mój informator, źródło blisko współpracujące z Drakkainenem, potwierdził, że P.O. Hetmana ma wątpliwości czy aby powrót dawnego wodza na to stanowisko jest najlepszym rozwiązaniem w obecnej sytuacji. 
Mathiasa nikt nie widział od 8 miesięcy. Gdzie był? Co robił? Ostatnie wpisy w jego publicznym dzienniku pokładowym sugerują, że poleciał walczyć z Thargoidami. Wszyscy wiemy, że obcy porywają ludzkie kapsuły ratunkowe. Niedawne podejrzenia dotyczące Kultu Odległego Boga, sugerujące, iż jego członkowie to tak naprawdę agenci obcych, którym robale wyprały mózg powodują, że istnieją uzasadnione obawy co do osoby Mathiasa Shallowgrave’a.
Czy czeka nas „Rozłam w TWH”? Czy Drakkainen odda sprawowanie kontroli nad Husarią z powrotem w ręce Mathiasa? Czy były Hetman to tak naprawdę marionetka w rękach obcych, którzy chcą zacząć siać zamęt w okolicznych systemach przy pomocy Skrzydlatej Husarii?
Czas pokaże. Na razie zostawiam Was z powyższymi pytaniami i proszę o kontakt, jeśli ktoś ma jakieś rzetelne informacje na ten temat. 
Piszcie na RiverPhoenix666@EchoEcho-HR8444.Galnet.Indep

–River Phoenix

13 odpowiedzi Czy Cmdr Drakkainen odda hetmańską buławę?

 • Indygo  napisał(a):

  Jak donoszą anonimowi informatorzy … to nie Cmdr Mathias S. tylko wkurzona Hetmanowa wzięła ster w swoje ręce, a większość działań i pomysłów wyszło z Jejmości inicjatywy.
  Podobno Hetman , pod groźbą przesolonych zup i przypalonych pierogów, całkowicie podporządkował się Jej woli.
  W tej sytuacji… pełniący obowiązki Hetmana Cmdr Drakkainem , ma znikome szanse na utrzymanie stanowiska.

 • Blue State Industry  napisał(a):

  Drakkainen to ciapciok! Tuż pod jego nosem zorganizowaliśmy już prawie przewrót. Niedługo Collins Market znowu będzie nasz, mwahahahaha!

 • Anonimowy  napisał(a):

  I tak wszystkim rządzi Fenyl, a stanowiska i kolory są tylko na pokaz. Liczy się prawdziwa władza!

 • CMDR Ryczypior  napisał(a):

  Można prosić o źródło?

 • Anonimowy  napisał(a):

  Jak donoszą źródła zbliżone do otoczenia Wielce Szacownego Wielkiego Emeryta, Drakkainen zachowa dostęp do piwniczki i sam opuści zajmowany przez siebie stolec.

 • Anonimowy  napisał(a):

  Źródło? Źródło nic nie powie, nawet gdyby chciało. Nikomu. Nigdy.

 • CMDR Ryczypior  napisał(a):

  Chyba stołek?

 • Anonimowy  napisał(a):

  Randario, to Ty, wazeliniarzu jeden?! Niech ja Cię tylko dorwę. Od teraz pilnuj tyłów, pilocie!

 • Unknown  napisał(a):

  Mathias na służbie Thargoidów. Niby wybrał się do Sol na urlop ale kto to wie.

 • brachu_cmf  napisał(a):

  Ten komentarz został usunięty przez autora.

 • Anonimowy  napisał(a):

  Randario na pierwszego oficera!

 • Anonimowy  napisał(a):

  Hetman jest tylko jeden w dwóch osobach!!

 • Adonis  napisał(a):

  Wiem co się działo z Hetmanem.
  Byliśmy razem na wakacjach na jednym z rajskich księżycy gdy nadleciał Thargoidzki kwiat i nas porwał… mi robili testy psychologiczne Mathiasowi natomiast … no wiecie wykorzystywali go seksualnie.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.