Czy Nexus nadal żyje?

Statek medyczny transportujący ranną Riri McAllister zniknął z systemów nawigacyjnych i jest uznawany za zniszczony. Była kontradmirał Sojuszu była sądzona w Turner’s World za zbrodnie dokonywane jako Nexus, założyciel organizacji terrorystycznej League of Reparation. Po postrzale z rąk córki zamordowanego senatora Nestora Cartesiusa, McAllister miała być przetransportowana do nowoczesnej placówki medycznej.

Zastępca inspektora Mara Klatt złożyła następujące oświadczenie:

„Po utracie kontaktu z transportem wysłaliśmy patrole do ostatniej znanej pozycji statku. To, co udało nam się odnaleźć, to szczątki sugerujące, że statek został znisczony lub porwany. Tak, czy inaczej sądzimy, że załoga transportu nie żyje.”

„To mógł być kolejny atak w akcie zemsty dokonany przez osoby dotknięte fanatycznymi działaniami Ligi. Możliwe też, że ktoś związany z tą organizacją chciał uciszyć McAllister obawiając się ujawnienia przez nią informacji. Istnieje również prawdopodobieństwo, że była to akcja ratunkowa, mająca na celu odbicie i uwolnienie Nexusa przez członków Ligi.”

„League of Reparation przestała być traktowana jako zagrożenie. Trójstronna grupa zadaniowa, która została utworzona w celu przeprowadzenia dochodzenia w sprawie Ligi została rozwiązana, a agenci Interpolu Sojuszu, Federalnej Agencji Wywiadowczej i Imperialnej Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego wrócili do swoich zadań.”

„Tumczasem Riri McAllister została oznaczona jako zaginiona. Choć prawdopodobieństwo, że nadal żyje jest bardzo małe, nie możemy zignorować ryzyka, że kobieta znana niegdyś jako Nexus pewnego dnia znów się pojawi i będzie realizować swoje pokręcone wizje”.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.