Hetman The Winged Hussars brata się z innymi frakcjami?

W systemie Autamkindia, zarządzanym bezpośrednio przez obecnego Hetmana Skrzydlatej Husarii pojawiły się dwie frakcje powiązane z członkami Fedracji Pilotów. Ryder’s Rangers oraz The Bright Star Squad, bo o nich mowa, to stosunkowo nowe, ale prężnie rozwijające się organizacje.

Jak donosi anonimowe źródło, które określiło się jako Zły Pies Drakkainena:


„Hetman, pozwalając na wejście dwóch dużych grup do swojego systemu na pewno ma jakiś cel. Czy jest nim chęć przehandlowania Autamkindii za wsparcie w walce o stanowisko? Czy Hetman nie może być pewny poparcia własnej grupy? Ile gotów jest poświęcić, aby zachować stanowisko?”

CMDR Drakkainen nie był dla nas dostępny, by udzielić komentarza do tej sprawy. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że jego oponent, poprzedni Hetman Skrzydlatych próbuje podkopać reputację dowódcy.

„A co, jeśli Shallowgrave podkopuje władzę Hetmana? Nie chce mi się wierzyć, że Drakk mógłby zrobić coś takiego.”

Wydaje nam się jednak, że ten trop jest chybiony. Obie frakcje pojawiły się niedawno, a Mathias Shallowgrave z dużą pewnością nie mógł mieć wiedzy na temat ich planów ekspansyjnych. Pierwszy trop również wydaje się być mało prawdopodobny. Drakkainen co prawda przyjął obie frakcje, a raczej złożył odpowiednie podpisy, ale zrobił to ze względu na poszanowanie prawa galaktycznego.

„Coś mi się wydaje, że jest w to zamieszana osoba trzecia. Gdzie dwóch się bije… Ale kto ma tyle władzy i umiejętności w TWH, a zarazem jest na tyle w cieniu, by móc skrycie przejąć władzę?”

Faktem jest, że do walki o władzę zaczynają się mieszać siły z zewnątrz, co może być niepojącym sygnałem dla Husarzy oraz organizacji z nimi powiązanych.

Jedna odpowiedź na Hetman The Winged Hussars brata się z innymi frakcjami?

  • Indy  napisał(a):

    The Bright Star Squad jest korporacją , której jedną z nieoficjalnych i ukrytych gałęzi dochodu jest sprzedaż damskich torebek galaktycznej wręcz jakości. Ich dominujące wpływy ze sprzedaży pasmanterii sięgają nawet do 100 ly od systemu domowego. I tu nasuwa się fundamentalne pytanie : czy to Hetman próbujący ułaskawić Hetmanową.. czy też rosnące wpływy Hetmanowej doprowadziły do powyższych ruchów… kto naprawdę rządzi Husarią.. czy Hetmanowa jest Szarą Eminencją pociągającą za wszystkie sznurki… czy Hetman i Drakkainen są tylko przykrywką do rodzącego się matriarchalnego systemu władzy w Husarii ? wielu pilotów zadaje sobie to fundamentalne pytanie… czas pokaże …

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.