Inżynierowie w regionie Colonia

Rada Colonia ogłosiła, że czterech inżynierów otworzyło swoje placówki w regionie Colonia, by świadczyć tam swoje usługi.

Radna Giselle Kingspear wygłosiła w mediach oświadczenie:

„Obowiązkiem Rady jest wspierać tych, którzy tak bardzo przysłużyli się do ustabilizowania regionu. Dlatego właśnie skonsultowaliśmy się z inżynierami w systemach centralnych, by wybrać osoby, które mogłyby świadczyć podobne usługi w Colonii. Dzięki temu mamy obecnie czterech inżynierów, którzy założyli placówki planetarne w naszym regionie.”

„Inżynier Mel Brandon specjalizuje się w broniach laserowych, tarczach, silnikach i FSD, a jego placówka znajduje się w systemie Luchtaine. Baza Etienne Dorna umiejscowiona jest w systemie Los, a on sam, niegdyś główny inżynier w Kraken Shield Specialists jest specjalistą od sensorów, skanerów i broni wysokoenergetycznych. Petra Olmanova świadczy usługi w systemie Asura i jest ekspoertką w dziedzinie opancerzenia statku, różnych systemów obronnych i broni wybuchowej. Ostatnia prezentowana postać to Marsha Hicks, która ulokowała się w systemie Tir. Oferuje ona ulepszenia do broni balistycznych, systemów tankowania z gwiazd oraz sprzętu górniczego – rafinerii i limpetów.”

„Inżynierowie stanowią ważny etap dalszego rozwoju Colonii. Rada żywi nadzieję, że piloci działający w regionie uznają to za korzyść.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.