Juanita Bishop kandyduje do Kongresu

Juanita Bishop, znana aktywistka przeciwko sekcie „Odległego Boga” ogłosiła, że zamierza wystartować w wyborach do Kongresu.

Stanowczy głos sprzeciwu w odniesieniu do czcicieli Thargoidów przyspożył pani Bishop ogromny wzrost poparcia społeczeństwa w wielu systemach Federacji. Obecnie prowadzi kampanię wyborczą kandydując do Kongresu jako kandydatka niezależna.

Podczas protestu przeciwko sekcie „Odległego Boga” Bishop zwróciła się do tłumu:

„Może i brakuje mi doświadczenia w polityce, ale zależy mi na naszych rodzinach! Na ochronie przyzwoitych ludzi przed tymi obcolubnymi, zboczonymi, śmierdzącymi… perwersami! Jeśli mnie wybierzecie do Kongresu, upewnię się, że nasz rząd zrobi wszystko by uwolnić nas ze szponów tych thargoidzkich szpiegów podkopujących naszą wielką i wspaniałą Federację!”

W odpowiedzi dr Jameelah Griffin z Galactic Interfaith Commune powiedziała:

„Juanita Bishop buduje swoje zaplecze na strachu i paranoi, które sama wywołała. Jak już się zdarzało w przeszłości, Bogu ducha winna religia stała się kozłem ofiarnym społecznych krzywd.”

„Bardziej powinniśmy obawiać się faktu, że znikają kolejne grupy kultystów „Odległego Boga” znikają bez śladu. Jeśli coś im grozi, naszym obowiązkiem jest zapewnić im ochronę. Ci ludzie nie są obcymi, ale obywatelami posiadającymi pełnię swoich praw, pomimo prób ich dehumanizacji, którą Bishop swoimi działaniami próbuje uskuteczniać.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.