Masowe Zniknięcia Kultystów

Federalna Agencja Wywiadowcza (FIA) ujawniła informację o masowych zniknięciach członków sekty „Odległego Boga”.

Starszy agent FIA Micah Whitefield powiedział mediom:


„Kilkukrotnie zdarzyło się, że nasi agenci wkraczali do kaplic – uli sekty odkrywając, że są one zupełnie puste. Wywiad niezależnych systemów wyjaśnił, jak cała masa ludzi może zniknąć przez jedną noc.”

„Podejrzewamy, że wyznawcy zaczynają opuszczać sektę starając się wrócić do normalnego życia. Zachęcamy do zgłaszania informacji o takich osobach do FIA, byśmy mogli sprawdzić ich potencjalne powiązania z Thargoidami.”

Dr Jameelah Griffin z Galactic Interfaith Commune skomentowała zniknięcie kultystów:

„Chociaż wydaje się, że jest to całkiem zrozumiała reakcja na ostatnie, nieustajace prześladowania FIA, nie ma żadnych informacji o byłych członkach sekty powracających do swoich przyjaciół, czy rodzin. Te nagłe zniknięcia nadal pozostają tajemnicą.”

Oświadczenie złożyła także aktywistka przeciwko sekcie, Juanita Bishop:

„Dla mnie to oczywiste: ci szpedzy wrócili do swoich Thargoidzkich Panów, by przekazać im wszystko, czego się dowiedzieli. Aresztowania nie wystarczą – potrzeba bardziej stanowczego, permanentnego rozwiązania dla tych zdrajców!”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.