Milczenie Owcy

Termin wesela Księżniczki Aisling Duval i Ambasadora Jordana Rochestera minął bezpowrotnie, a komentarza ze strony żadnego z nich ni widu, ni słychu.

Dziennikarz plotkarski Solomon Helios omówił całą sytuację:

„Nastroje opinii publicznej po informacji o anulowaniu imprezy wahały się od skrajnego oburzenia po radość i ulgę. Jasmina Halsey wyraziła swe ubolewanie z powodu „straconej szansy na długoterminowy pokój”, natomiast senator Zemina Torval nazwała to „miłosiernym dobiciem katastrofalnie złego pomysłu”. Zapewne też wiele osób podkochujących się mniej lub bardziej potajemnie w Księżniczce odłożyło swe laleczki voodoo przedstawiające Ambasadora ze szplikami wbitymi w ciało (co pewne – najczęściej w krocze) i odetchnęło z ulgą. Także przystojny i bogaty młodzieniec wydaje się być znów wolny… ale ma hardą matkę.”

„Nawet bez słów komentarza ze strony Pałacu Imperialnego, czy Białego Domu możemy sobie wyobrazić dźwięk kamieni uderzających w marmurową pozsadzkę Pałacu, czy miękki dywan Białego domu spadających z serc Cesarzowej Arissy i Prezydenta Hudsona. Ale cisza ze strony księżniczki, czy ambasadora krzyczy najgłościej! Co mogą teraz czuć? Czy ich związek został zakończony wbrew ich woli? Czy ten związek w ogóle istniał?”

„Oczywiście zaprosiłem Księżniczkę, by opowiedziała swoją wersję historii, ale wydaje się, że ta cała jej otwartość należy już do przeszłości. Rodzina Rochester także unika mediów jak bałwan ognia, a sprawca całego zamieszania – Jarl Toredo – rozpłynął się w powietrzu.”

„Czy to był trójkąt tragicznej miłości, czy gra w polityczne szachy? Pewnie się tego nie dowiemy. Możemy być jednak pewni, że już niedługo Jej Cesarska Niebieskowłosa Mość puści ostatnie porażki w niebyt i ponownie stanie w świetle jupiterów, tam gdzie jej miejsce!”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.