Napotkano nowy typ Thargoidzkiego statku przechwytującego

Niezależni piloci donoszą o pojawieniu się dotąd niewidzianego statku Thargoidów.

Federacja Pilotów potwierdziła, że kilku jej członków spotkało się z nowym typem statku zarówno w Plejadach jak i w systemach centralnych.

Komandor Jing-sheng Mendez wspomina:


„Ja i moja skrzydłowa zostaliśmy poddani hiperdykcji podróżując przez systemy Plejad. Założyliśmy, że wspólnie poradzimy sobie z jednym statkiem Thargoidów, ale ten to naprawdę gąbka na pociski…”

„Mi udało się uciec, Leonie już nie… Już zacząłem przezbrajać swojego Kraita na uzbrojenie AX. Chcę tam wrócić… zapłacą mi za to.”

Admirał Aden Tanner, główny łącznik wojskowy Aegis, wydał następujące oświadczenie:


„Możemy potwierdzić, że to nowy statek, sklasyfikowany jako Hydra i jest typu Thargoid Interceptor. Jego struktura jest mocniejsza niż u Cyklopów, Bazyliszków czy Meduz, dodatkowo wypuszcza większy rój Thargonów.”

W wyniku rozwoju wyparzeń Federacja Pilotów postanowiła zablokować system Cone Sector FN-J B9-0 podejrzewając, że może się w nim znajdować duże skupisko Hydr. Zrozumiałym jest, że pomimo tego Gnosis, flagowa jednostka organizacji Canonn Interstellar Research Group podejmie próbę wskoczenia do zablokowanego obecnie systemu.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.