Nowe projekty komputerów osobistych

Harlow Nassry, dziennikarz Federal Times dotarł do dwóch nowych projektów komputerów PC znajdujących się obecnie w fazie projektowania.

„Przez długi czas korporacje Sirius i Achilles były głównymi dostawcami komputerów i urządzeń PC, lecz dwie mniejsze firmy zamierzają uszczknąć nieco z tego tortu rzucając wyzwanie gigantom.”

„Supratech pracuje nad projektem o nazwie Torc – rewolucyjnym, elastycznym skłądającym się pasem, który zakłada się na nadgarstek lub na szyję. Wykorzystuje on holograficzne projektory o wysokiej rozdzielczości, za pomocą których otacza użytkownika holoekranami i pozwala kontrolować interfejs za pomocą czujników ruchu. „

„Herculean Machines przyjęła bardziej konserwatywne podejście. Duradrive to masywny i wytrzymały tablet zaprojektowany z myślą o ciężkich warunkach eksploatacji. Herculean zapewnił o budowie szeregu dodatków pozwalających użytkownikom na zestawienie własnej konfiguracji sprzętu.”

„Obie firmy planują przedstawić prototypy na targach technologicznych w październiku. Czy rynek zdoła pomieścić kolejne dwa konkurencyjne produkty? Z całą pewności o Torc i Duradrive dowiemy się więcej w najbliższej przyszłości.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.