Podsumowanie tygodnia

Oto podsumowanie tygodnia! Przegląd najciekawszych wiadomości w pigułce! Gwarancja bycia z informacjami na bieżąco nawet przez najbardziej zapracowanych ludzi! Z pewnym, już chyba zwyczajowym spóźnieniem ruszamy!

Ślubu nie będzie! Impreza zaślubin Imperialnej Księżniczki i Ambasadora Federacji została odwołana w następstwie rewelacji Jarla Toredo. W swoich wypowiedziach wyznał, że od kilku miesięcy w sekrecie spotykał się z Księżniczką i mieli romans.

W międzyczasie Lakon Spaceways ogłosił produkcję nowego statku do stajni sojuszy – Alliance Crusader. Projekt statku oparty jest o Alliance Chieftaina, ale ma zawierać trzy sloty wojskowe oraz miejsce na hangar myśliwców. Sprzedasz rusza we wtorek, 28 sierpnia.

Technologia: konkurujące ze sobą firmy wystosowały noty prasowe prezentujące ich najnowsze produkty. Obie firmy potwierdziły także swoje uczestnictwo w targach technologicznych Rackham Ultratech Expo, które odbędą się w środę, 3 października. Firmy zamierzają przedstawić w pełni działające prototypy urządzeń.

Czy członkowie sekty czczącej Thargoidów wracają do swoich Panów? Federalna Agencja Wywiadowcza (FIA) donosi, że ogromna ilość członków kultu „Odległego Boga” zapadła się pod ziemię. FIA podejrzewa, że członkowie porzucają sektę wracając do normalnego życia, jednak ta teza nie znajduje potwierdzenia – nie ma żadnych doniesień o ludziach powracających do swoich rodzin, czy przyjaciół.

Z innych wiadomości, artykuł opublikowany w The Mars Tribune ujawnił przestępcze powiązania kongresmena Morgana Unwina z organizacją przestępczą. Informacje odkryte przez dziennikarzów Trybuny dowodzą, że Unwin wykorzystywał swoje wpływy, by ułatwić handel narkotykami kartelowi Red Family i tym samym zataić informacje o własnym uzależnieniu.

Kolejne wiadomości docierają z systemu Betel. Najnowsze doniesienia wskazują, że trwające przepychanki między frakcjami Silver Creative Network, a Betel Free przerodziły się w brutalny konflikt. Obie frakcje wykorzystały niemoc miejscowej policji, by rozliczyć dawne urazy i wystosowały prośby o wsparcie swojej racji.

Na koniec informacja o kampanii społecznej w regionie Colonia. Inicjatywa budowy nowoczesnej placówki hydroponicznej została gorąco przyjęta przez społeczność galaktyczną, która wsparła projekt dowożąc setki ton materiałów koniecznych do rozpoczęcia budowy. Dzięki temu projekt mógł wejść w fazę budowy.

To wszystko w bieżącym podsumowaniu. Do przeczytania za tydzień, dziękujemy, że jesteście z nami. A, wydaje się, że Księżniczka jest z nowu wolna. Co, nie?

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.