Podsumowanie Tygodnia

Witajcie w Przeglądzie Tygodnia! Zeszłego tygodnia… Prosimy o wybaczenie, sezon ogórkowy dopadł również redakcję i mocno trzyma. Tymczasem zapraszamy na przejrzenie skrótów ostatnich wiadomości GalNet.

Na początek – romans z wyższych sfer. Jarl Toredo pociągnięty za język, że wraz z Księżniczką Aisling Duval mieli romans, który utrzymywali w tajemnicy. Mieli spotykać się także już po ogłoszeniu przez Księżniczkę i Ambasadora Rochestera zaręczyn. Toredo twierdzi, że Duval przyjęła oświadczyny Rochestera tylko z pobudek politycznych traktując je jako środek do realizacji swoich planów. Aisling Duval zdementowała wszystkie rewelacje Toredo.

Czy Federacja posuwa się za daleko? Dr Alfred Ulyanov, czołowy egzoteolog i znawca sekty „Odległego Boga” został zatrzymany jako podejrzany o konszachty z Thargoidami. Przedstawiciel Federalnej Agencji Wywiadowczej (FIA) powiedział prasie, że jego zainteresowanie i zaangażowanie w pracę nad kultem „Odległego Boga” czyni z niego osobę podejrzaną.

Tym czasem Federal Times dotarł do dwóch projektów nowych komputerów osobistych znajdujących się obecnie w fazie budowy – Torc od Supratech i Duradrive od Herculean Machines. Obie firmy chcą pokazać prototypy swoich urządzeń na targach technologicznych w październiku.

Historia o uciekającej maszynie górniczej w Beta Hydri znalazła swój epilog. Robot górniczy został zlokalizowany i wyłączony. Przedstawiciel firmy MacArthur Mining Ltd., która zbudowała maszynę powiedział, że badania pozostałości robota potwierdziły podejrzenia, że został on pozostawiony w złym trybie gotowości i że błędne działanie maszyny było wynikiem błędu ludzkiego.

Ogromne szczęście dopisało znanemu miliarderowi Zacharemu Rackhamowi. Okazał się on potwierdzonym zwycięzcą loterii zdobywając nagrodę w wysokości jednego miliarda kredytów. Rackham szybko wydał oświadczenie, że nagrodę przeznaczy na cele charytatywne, choć Federal Times zauważył, że zdobycie wygranej zbiega się z otrzymaniem nakazu zapłaty zaległych podatków.

Na koniec – rzecznik Aegis Research ogłosił, że operacja ratunkowa w Plejadach zakończyła się sukcesem dzięki entuzjastycznemu wsparciu setek pilotów w ratowaniu poszkodowanych i transporcie żywności do Donar’s Oak.

To już wszystkie informacje z poprzedniego tygodnia. Ślub będzie, czy nie będzie?

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.