Podsumowanie tygodnia

Oto najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia.

Statek transportujący byłego Kontradmirała Riri McAllister zniknął. McAllister, znany również jako Nexus, był sądzony za swoje zbrodnie jako założyciel grupy terrorystycznej League of Reparation. Choć prawdopodobnym jest, że statek został zniszczony przez wrogów Ligi, nie można wykluczyć, że McAllister został w ten sposób wyzwolony przez członków Ligi.

Tymczasem Jarl Toredo zrezygnował z członkostwa w Unchain, organizacji anty-niewolniczej, którą założył wraz z księżniczką Aisling Duval. Jego rezygnacja wywołała spekulacje na temat możliwej niezgody między nim a Duval. Wydarzenie to jest łączone z wcześniejszymi plotkami o ich romansie.

Federalna Agencja Wywiadowcza (FIA) zatrzymała kolejnych członków kultu Odległego Boga. Celem zatrzymań jest chęć ustalenia, czy sekta komunikuje się z Thargoidami. Niektórzy postrzegają aresztowania jako równoznaczne z prześladowaniami religijnymi, podczas gdy inni twierdzą, że wyznawcy Odległego Boga swoimi działaniami pogłębiają podejrzenia wobec nich a same zatrzymania są jak najbardziej uzasadnione.

Wadliwie działający robot górniczy który prawdopodobnie doznał awarii oprogramowania dokonał wielu zniszczeń w placówce na Homeland w systemie Beta Hydri. Obecnie drony poszukają robota, który wykopanym przez siebie tunelem. Personel ochrony ma nadzieję znaleźć maszynę, zanim spowoduje poważne szkody.

Po licznych atakach Thargoid’ów na cele cywilne w Mgławicy Pleiad, lokalne władze rozpoczęły akcję ratunkową dla ocalałych. Niezależni piloci zostali poproszeni o pomoc w operacji poszukiwawczej, oraz w akcji wsparcia polegającego na dostarczaniu żywności.

Rzecznik frakcji Aranbarahun Purple Creative ogłosił, że ich kampania budowy statku towarowego została entuzjastycznie przyjęta przez społeczność galaktyczną. Piloci adekwatnie wsparli kampanię, dostarczając towary do stacji Barnes Terminal oraz eliminując zagrożenia, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo jednostkom towarowym.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.