Postrzelono Riri McAllister

Była kontradmirał Sojuszu, Riri McAllister została postrzelona. W stanie ciężkim została przewieziona na oddział intensywnej terapii i oczekuje na transport do zaawansowanego ośrodka medycznego.

Incydent wydarzył się w Alliance Chamber of Justice na Turner’s World w systemie Alioth podczas procesu, w którym McAllister została oskarżona o wspieranie i organizację działań terrorystycznych jako Nexus, założyciel i koordynator League of Reparation.

Zastępca Inspektora Mara Klatt, która dostarczyła obciążających dowodów w procesie Nexusa poinformowała media:

„Krótko po tym, gdy McAllister zajęła swoje miejsce została raniona pojedynczym strzałem, który padł z miejsc zajmowanych przez publiczność. Obecnie McAllister znajduje się na oddziale intensywnej terapii i oczekuje na transport do specjalistycznej jednostki medycznej. Jeśli przeżyje, proces będzie kontynuowany w późniejszym terminie.”

„Zidentyfikowaliśmy strzelca, którym okazała się Polly Cartesius, córka zamordowanego przez Ligę senatora Imperium, Nestora Cartesiusa. Użyła ona broni laserowej skonstruowanej tak, by nie wzbudzać alarmów skanerów bezpieczeństwa. Sprawczyni nie opierała się podczas aresztowania i wszystko wskazuje to na zaplanowany akt motywowany zemstą za śmierć ojca. Jako obywatelka imperium Polly Cartesius została poddana ekstradycji pod opiekę Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego Imperium (IISS)”.


Polly Cartesius widziano ostatnio dwa tygodnie temu na uroczystym pogrzebie ojca, gdy obserwowała jak jego ciało było chowane w Sali Męczenników pod Imperialnym Pałacem. Istnieją przesłanki, by sądzić, że podróżowała ona w przestrzeni sojuszu na podstawie fałszywych dokumentów.

Kapitan Niamh Seutonia aresztowała Pollę Cartesius i wróciła wraz z nią do Kapitolu, gdzie pani Cartesius będzie sądzona za usiłowanie zabójstwa.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.