Rozpoczęto Śledztwo w sprawie Kultu Odległego Boga

Federalna Agencja Wywiadowcza (FIA) wszczęła śledztwo w sprawie kultu Odległego Boga (Far God). Kilku członków sekty zostało zatrzymanych w celu przesłuchania.

Starszy Agent Micah Whitefield z FIA wydał następujące oświadczenie:

„Mając na uwadze podejście sekty do Thargoidów ważnym jest, by potwierdzić, że nie mają oni żadnych kontaktów z obcymi i że nie są pod ich wpływem.FIA współpracuje w wielu systemach z lokalnymi władzami by ustalić fakty.”


Serwis informacyjny Rewired opublikował nagranie, na którym uzbrojone oddziały Federacji przebijają się do kaplic – ulów sekty wyciągając jej członków do pojazdów opancerzonych. Członkowie kultu nie stawiali żadnego oporu.

Inne źródła publikują filmy, na których widać, jak pewne grupy obywateli próbują chronić czcicieli Odległego Boga, gdy inne wiwatują na cześć żołnierzy Federacji.

Juanita Bishop, prowadząca kampanię przeciwko sekcie, powiedziała mediom:

„Wiedzieliśmy, że ci śmierdziele są szpiegami Thargoidów, teraz zamierzamy to udowodnić. Aresztowania powinny mieć miejsce już wiele tygodni temu.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.