Ślubu NIE BĘDZIE!

Kanały informacyjne Federacji ogłosiły, że impreza stulecia – ślub niebieskowłosej Księżniczki i obrzydliwie bogatego Ambasadora – została odwołana.

Oświadczenie wyszło ze strony Isoldy Rochester – członkini Kongresu, a prywatnie matki rogacz… tzn. Jordana:

„Planowany ślub między moim synem Jordanem Rochesterem, a Jej Imperialną Mością jest odwołany. Skontaktowaliśmy się już ze wszystkimi uczestnikami i stronami zaangażowanymi w to przedsięwzięcie oraz anulowaliśmy wszystkie związane z tym wydarzeniem prace.”

Ogłoszenie to nawiązuje do wcześniejszych wypowiedzi Jarla Toredo – aktywisty przeciwko niewolnictwu – i jego rewelacji na temat trwających od miesięcy, sekretnych miłosnych ekscesów za plecami Rochestera. Toredo miał wspomnieć, że ślub był tylko środkiem do celów w politycznej grze.

Odwołanie rozbudzającej wyobraźnię imprezy potwierdził też Pałac Imperialny na Emerald, lecz nie otrzymaliśmy żadnego komentarza od samych zainteresowanych – Księżniczki Duval, czy Ambasadora Rochestera.

Dziennikarka polityczna The Imperial Herald, Cassia Carvalho skomentowała sytuację:

„Fakt, że oświadczenie wyszło od Isoldy Rochester pozwala przypuszczać, że wyznania Toredo zostały potraktowane poważnie. Możliwe, że jako głowa rodziny chce odwołać ślub podejrzewając czysto polityczną zagrywkę ze strony Duval. Możliwe też, że jest to reakcja matki wściekłej za zdradę jej syna i lekkie obyczaje przyszłej synowej.”

„Gdyby jednak doszło do tego małżeństwa, czy zapoczątkowało by ono nową erę we współpracy na linii Federacja – Imperium? A może spowodowałoby falę konfliktów? Najprawdopodobniej nigdy się tego nie dowiemy”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.