Toredo ujawnia niewygodny romans z Aisling Duval

Działacz ruchu antyniewolniczego, Jarl Toredo ujawnił mediom, że on i Księżniczka Aisling Duval mają romans i spotykają się mimo jej zaręczyn z Ambasadorem Federacji Jordanem Rochesterem.

Dziennikarz plotkarski Solomon Helios przedstawił w swoim programie pełen opis sytuacji:

„Po rezygnacji Toredo z Unchain zaproponowałem mu, aby przedstawił historię ze swojej strony. Oczywiście odmówił oficjalnego wywiadu, ale przebąkiwał coś, że nie może już dłużej pracować z Księżniczką.”

„Pociągnięty za język przyznał, że już ich pierwsze spotkanie kilka miesięcy temu rozpoczęło burzliwy i namiętny romans. Najwyraźniej oboje zgodzili się co do tego, by ich związek pozostawał tajemnicą.”

„Według Toredo, Aisling twierdziła, że nie żywi żadnych uczuć do Ambasadora, a cała ta szopka z małżeństwem jest tylko drogą do rozwinięcia jej politycznych planów. Jarl początkowo akceptował tę sytuację, ale najwidoczniej po ogłoszeniu zaręczyn ta zerwała kontakt.”

„Toredo powiedział, że ich prawdziwa miłość została zepchnięta przez polityczne ambicje Duval, zabolało go to, poczuł się zdradzony.”


Księżniczka Aisling Duval szybko odpowiedziała mediom:

„Jestem zszokowana! Jak mój dobry przyjaciel i tak dobry dziennikarz jak Solomon mógł uwierzyć w te wszystkie brednie? To oczywiste, że istnieją osoby, które chcą rozniecić płomień wrogości między Federacją i Imperium, a Pan Toredo jest dobrym narzędziem do tego celu. Mój związek z Jordanem Rochesterem jest całkowicie prawdziwy, a moje uczucia autentyczne.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.