Zazdrosny Toredo rezygnuje z Unchain ?

Znany działacz Jarl Toredo zrezygnował z członkowstwa w Unchain, organizacji anty-niewolniczej, którą założył wraz z księżniczką Aisling Duval.

Biuro prasowe Unchain wydało następujące oświadczenie:

„Możemy potwierdzić, że Jarl Toredo oficjalnie zrezygnował ze stanowiska dyrektora naczelnego, ze skutkiem natychmiastowym. Księżniczka Duval pozostaje naszym patronem i dyrektorem generalnym. Życzymy panu Toredo wszystkiego najlepszego w jego przyszłych przedsięwzięciach. „

Reema Falco, dziennikarka pisząca dla The Imperial Herald, dokonała następujących obserwacji:

„Biorąc pod uwagę namiętną retorykę Toredo przeciwko imperialnemu niewolnictwu, bardzo zaskakujące jest porzucenie przez niego organizacji, którą współtworzył. Niedawna próba zamachu na księżniczkę Duval podczas zbiórki pieniędzy organizowanej przez Unchain mogła sprawić, że pożałował sprzymierzenia się z tak niestabilną postacią świata polityki.

„Jak dotąd nie ma komentarza Księżniczki, co samo w sobie doprowadziło do spekulacji, że ich związek się rozpadł. Jak wszyscy wiem plotki o romansie nigdy nie zniknęły, nawet po oficjalnych zaręczynach księżniczki z Jordanem Rochester. Czyżby to porzucony kochanek, atakuje w napadzie wściekłości?

Przedstawiciele Unchain potwierdzili, że ich kampanie, zbiórki pieniędzy i programy wyzwolenia niewolników nadal trwają i będą kontynuowane.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.