Znany egzoteolog aresztowany

Dr Alfred Ulyanov, czołowy egzoteolog i uznany autorytet w sprawach związanych z sektą „Odległego Boga” (Far God) został zatrzymany z podejrzeniem o sympatyzowanie z Thargoidami.

Do aresztowania doszło w mieszkaniu Dr Ulyanova, w systemie Rana, gdzie on i jego cała rodzina zostali zatrzymani przez Federalną Agencję Wywiadowczą (FIA). Świadkowie twierdzą, że zabezpieczono i wyniesiono również wszystkie materiały badawcze i komputery.

Profesor Siobhan Vogel z Interstellar Association of Universities złożyła skargę formalną:

„Pomysł, jakoby badania naukowe dr Ulyanowa mają być rzekomo dowodem na jego konszachty z Thargoidami, jest kompletnie absurdalny! To absolutne pogwałcenie jego praw i stanowi niebezpieczny precedens”.

Starszy agent FIA, Micah Whitefield wydał następujące oświadczenie:

„Gdy chodzi o możliwych sprzymierzeńców obcych, nie możemy pozwolić sobie na pominięcie czegokolwiek. Zaangażowanie dr Ulyanowa w badania nad sektą „Odległego Boga” czyni z niego osobę podejrzaną. Prowadzimy również śledztwo w sprawie Galactic Interfaith Commune, Spiritual Freedom Movement i innych organizacji, które wspierały czcicieli Thargoidów.”

Juanita Bishop, której akcja przeciwko sekcie „Odległego Boga” nadal cieszy się ogólnym poparciem i dużą popularnością, tak skomentowała aresztowanie:

„To aresztowanie dowodzi, że sprzymierzeńcy Thargoidzów są wsród nas i mogą uczestniczyć we wszystkich dziedzinach życia. Musimy ich wyplenić, zanim zaczną mordować niewinnych ludzi.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.