[CG] Gala Prezydencka Sojuszu

Organizacja Alioth Independents ogłosiła plany zorganizowania Gali w systemie Alioth, która ma być wydarzeniem rozpoczynającym wybory prezydenckie w Sojuszu.

Wydarzenie ma zapewnić dotychczas niezapowiedzianym kandydatom na prezydenta okazję na spotkanie się z oficjelami i przedstawicielami wyższych sfer społeczeństwa Sojuszu.

Durien Ballas, prezes Alioth Independents, wydał następujące oświadczenie:

„Wszyscy wiedzą, kim jest Prezydent Gibson Kincaid, ale inni kandydaci mogą nie być tak dobrze znani. To właśnie ich szansa na pokazanie się. Oprócz przybycia najważniejszych członków Zgromadzenia Sojuszu, możemy również potwierdzić obecność premiera Edmunda Mahona i trzech członków Rady Admirałów.”

Aby sprawić, że to wyderzenie będzie naprawdę wyjątkowe, organizacja Alioth Independents złożyła otwarte zamówienie na towary: Esuseku Caviar, Ceremonial Heike Tea and Live Hecate Sea Worms, obiecując sowite wynagrodzenie dla pilotów, którzy dostarczają je na stację Smith Landing w systemie Amber. Organizacja wystawiła także otwarty list gończy za wszystkimi statkami poszukiwanymi przez stróżów prawa, w celu zabezpieczenia drogi dla wszystkich chcących wspomóc inicjatywę przez dostarczanie towarów.

Kampania rozpoczyna się 6 września 3304 i potrwa tydzień. Jeśli cel końcowy zostanie osiągnięty wcześniej, zostanie ona natychmiast zakończona.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.