[CG]Oktoberfest w Bhagui

Obywatele systemu Bhagui starają się wskrzesić starożytny zwyczaj świętowania Oktoberfestu, corocznego wydarzenia wywodzącego się z wielowiekowej tradycji na Ziemi.

Skala tego wydarzenia jest ogromna, bezprecedensowa wręcz, i lokalni zaopatrzeniowcy uwijają się niczym w ukropie, starając się sprostać nagłemu wzrostowi zapotrzebowania na wybrane towary. W konsekwencji tego, kompania Mould Federal Mining Incorporated zgłosiła się ochotniczo do ratowania całej sytuacji i sfinansowania wielkiej akcji zaopatrzeniowej.

Rzecznik kompanii wydał następujące oświadczenie:

„Będzie to zabawa, jakiej nigdzie indziej nie uświadczycie! Ludzie zbiorą się razem aby wspólnie celebrować spokojne życie, miłość oraz piwo! Jesteśmy zaszczyceni mogąc brać udział we wspieraniu takiego festiwalu. Nic nie jest dla nas tak istotne, jak chęć pomocy naszym społecznościom.”

Mould Federal Mining Incorporated otworzyło otwarte zamówienie na zwierzęce mięso, ryby oraz piwo, obiecując sute wynagrodzenie dla każdego pilota, który dostarczy wymienione dobra do stacji Leavitt Port w systemie Bhagui. Kompania wyznaczyła też nakaz likwidacji wszystkich celów znajdujących się na listach gończych, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i spokoju dostaw.

Kampania rozpoczcyna się 27 września 3304 i potrwa przez tydzień. Jeśli założony cel końcowy zostanie zrealizowany wcześniej niż planowano, zakończy się ona natychmiast.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.