Inwestorzy wycofują swoje udziały w Herculean Machines

Według, dostarczonych przez anonimowe źródło, informacji Maddox Hurd, właściciel korporacji  Herculean Machines był przesłuchiwany przez Federacyjną Agencję Bezpieczeństwa.

Informator, który prosił o nieujawnianie personaliów, podzielił się z niedawno odtajnionymi zapisami FAB na kanale informacyjnym „Rewired”, które głosiły m.in.:

„Kiedy pięć lat temu Maddox Hurd zakładał spółkę Herculean, przyjmował na ten cel znaczne sumy od różnych osobistości powiązanych z półświadkiem przestępczym, m.in. z członkami Czerwonej Rodziny. Chociaż z prawnego punktu widzenia Hurd nie łamał prawa, FAB od tego momentu miała go na oku.”

W świetle tych informacji grupa inwestorów powiązanych z korporacją Herculean Machines wycofała swój udział, oraz wkłady pieniężne. Maddox Hurd odpowiedział mediom:

„To parszywa kampania mająca na celu oczernienie naszej firmy, i z całą pewnością stoją za nią te podstępne węże z Supratech’u!”

Scorpio DeVorrow, CEO konkurencyjnej korporacji Supratech, odmówił komentarza, jednak Harlow Nassry, dziennikarz prowadzący poświęconą technologii kolumnę w Federal Times zwrócił uwagę:

„Wraz z utratą inwestorów przez Herculean Machines i zniszczeniem fabryki Supratech’u, obie koroporacje znalazły się na zagrożonej pozycji. O ile nie uda się im uzyskać, i to szybko, dodatkowego wsparcia, żadna z nich nie będzie w stanie zaprezentować swoich nowych projektów na Rackham Ultratech Expo w październiku.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.