Eugeniusz Z. zgodził się współpracować z policją

Kilka dni temu na łamach naszego magazynu pisaliśmy o zatrzymaniu Eugeniusza Z., bardziej znanego jako Piącha. Wczoraj doszły do nas informacje, że Piącha, który obecnie znajduje się w areszcie na stacji Maskelyne Vision, zgodził się współpracować z policją. Po pociągnięciu za kilka dziennikarskich sznurków udało nam się dowiedzieć, że jest on w posiadaniu ważnych informacji dotyczących zaginionej Rury Batona – najważniejszego artefaktu Skrzydlatej Husarii. Za ich przekazanie ma podobno dostać nieuzbrojony statek z pełnym zbiornikiem paliwa, a jego przestępstwa w husarskiej jurysdykcji mają zostać w 100% anulowane. 
Wyjście Piąchy na wolność w zamian za informacje o Rurze byłoby precedensem, w dodatku bardzo niebezpiecznym. Mniejszy wyrok – jak najbardziej. Ale całkowite ułaskawienie?! Fakt, że informacja na temat Rury Batona jest niezmiernie ważna dla Skrzydlatej Husarii, ale stuprocentowe darowanie win groźnemu przestępcy?! To chyba lekka przesada.
Z zainteresowaniem śledzimy ten wątek i czekamy na oficjalne oświadczenie w tej sprawie, po które zwróciliśmy się do Hetmana Drakkainena.

Jedna odpowiedź na Eugeniusz Z. zgodził się współpracować z policją

  • Unknown  napisał(a):

    Sam za nim polecę by typa dobić jak rzeczywiście tak ma to wyglądać

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.