Herculean Machines zdominowała targi

Dziennikarz technologiczny Harlow Nassry opublikował pełne sprawozdanie z targów Rackham Ultratech Expo, które odbyły się w środę, 3 października.

„Wszystkie oczy były skierowane na stanowiska Herculean Machines i Supratech, których projekty nowych komputerów osobistych sprawiły niezłe zamieszanie. Po obszernych prezentacjach CEO obydwu konkurujących firm uczestnicy mogli przetestować oba urządzenia – Torc i Duradrive.”

„Niestety dla Supratech, holograficzne systemy Torc nie działały zgodnie z założeniami. Większość testujących była otoczona niezwiązanym z niczym potokiem barw i obrazów, które w niektórych przypadkach powodowały mdłości. Za to Duradrive prezentował się świetnie i działał wyśmienicie.”

„Najciekawszym wydarzeniem targów była sytuacja, gdy Zachary Rackham testował Duradrive najpierw skacząc po nim, a następnie używając go do kontaktu z głównym księgowym i autoryzowania wstępnego finansowania dla urządzenia. Rackham powiedział zgromadzonym: 'Ileż ja mógłbym z tą maszyną mając je w czasach, gdy ganiałem w kosmosie!'”

„Wydaje się być oczywistym, że to dzięki wsparciu społeczności galaktycznej Herculean Machines mogło wystawić na targach lepszy produkt – taki, jakiego możemy się wkrótce spodziewać w sklepach.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.