Klęska kampanii Juanity Bishop

Juanita Bishop, której kampania przeciwko sekcie Odległego Boga zyskała ogromne poparcie społeczne, nie została wybrana do Kongresu Federacji.

Niezależny analityk polityczny Vaughan Niven podsumował tę informację:

„Wielu popleczników Pani Bishop opuściło ją po ujawnieniu wyników śledztwa przeprowadzonego przez dziennikarza Gethina Okonkwo, które jasno wskazują, że wyznawcy nie mają żadnych kontaktów z Thargoidami. W rezultacie cała kampania oparta o retorykę przeciwko kultystom zawaliła się.”

„W samym Kongresie również nastąpiły radykalne zmiany w podejściu do tematu kultystów. Większość członków opowiedziała się teraz przeciwko retoryce Pani Bishop zarzucając jej podsycanie niepokojów społecznych i naruszanie zasad wolności wyznania.”

Juanita Bishop wygłosiła ostre oświadczenie:


„Skoro członkowie Kongresu są ślepi i nie widzą, że ci ludzie stanowią ogromne niebezpieczeństwo, to są głupcami! Tych szpiegulców obcych trzeba zebrać razem i wytępić jak robale, zanim oni zabiją nas wszystkich. Przyszłość pokaże, że mam rację!”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.