Morderstwo kandydatki na prezydenta

Jedna z trzech kandydatów na Prezydenta Sojuszu, Fazia Silva została znaleziona martwa. Wstępne oględziny wskazują na to, że została zamordowana.

Inspektor Erin Sangster z Alliance Interpol powiedziała:

„Ciało panny Silvy zostało znalezione w jej pokoju na stacji Hume Orbital, gdzie przebywała podczas swojej kampanii wyborczej. Zespół medyczny wykrył ślady trucizny w ciele denatki co pozwala podejrzewać, że panna Silva została ofiarą morderstwa.”

Pojawiły się spekulacje, że morderstwo miało tło polityczne i było motywowane proponowanymi przez kandydatkę zmianami w polityce finansowej Sojuszu. Nie da się również wykluczyć powodów biznesowych. Fazia Silva miała wielu zawziętych rywali w świecie biznesu.

Jej siostra, Tashmira Silva, nadzorująca imperium korporacji Silva, oświadczyła:

„Jesteśmy zdruzgotani – nie możemy uwierzyć, że odebrano nam Fazię. Pragnę uhonorować pamięć po niej nadal kierując firmami, które dzięki niej odniosły tak wielki sukces.”

Premier Edmund Mahon oraz obaj rywale panny Silvy w wyścigu o fotel prezydenta, Gibson Kincaid i Elijah Beck przesłali kondolencje. Prezydent Kincaid powiedział:

„Ta tragedia stanowi bezpośredni atak na naszą demokrację. Wrogowie Sojuszu są zdolni do wszystkiego, także do morderstwa, by zdestabilizować naszą sytuację. Żeby z tym walczyć, będziemy potrzebowali silnego przywództwa.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.