Śledztwo w sprawie kultu Odległego Boga zakończone.

Federalna Agencja Wywiadowcza (FIA) przerwała śledztwo w sprawie kultu „Odległego Boga”.

Starszy agent Micah Whitefield powiedział mediom:


„Informacje dostarczone przez Gethina Okonkwo na temat działań wewnątrz sekty Odległego Boga zostały pozytywnie zweryfikowane jako autentyczne. W świetle przedstawionych danych i braku dowodu na komunikację kultystów z Thargoidami postanowiliśmy zamknąć nasze śledztwo. Wszystkie zatrzymane w tej sprawie osoby zostały zwolnione.”

„Jesteśmy zobowiązani panu Okonkwo za tak szczegółowy raport. Mieliśmy nadzieję uzyskać podobne informacje od naszego agenta działającego pod przykrywką w szeregach kultu. Niestety, nadal czekamy na raport od niego.”

Egzoteolog dr Alfred Uljanow, który był aresztowany ze względu na swoje badania badań nad sektą, skomentował:


„Gethinowi Okonkwo, którego poświęcenie i determinacja potwierdziły nieszkodliwą naturę kultu Odległego Boga należy się najwyższa pochwała! Niestety, ostatnie doświadczenia związane z tym kultem pokazują, że nietolerancja i lęk przed 'innymi’ pozostają głęboko zakorzenione w ludzkiej naturze – niezależnie od tego, jak bardzo zaawansowanym staje się nasz gatunek.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.